Diablo 4  (PS5) (Diablo 4  (PS5)) фото 2
Diablo 4  (PS5) (Diablo 4  (PS5)) фото 3
Diablo 4  (PS5) (Diablo 4  (PS5)) фото 4
Diablo 4  (PS5) (Diablo 4  (PS5)) фото 5
Diablo 4  (PS5) (Diablo 4  (PS5)) фото 6
New

Diablo 4 (PS5)

Код товара: Diablo 4 (PS5)
0 отзывов
Есть в наличии
1 500 грн

У пеклі раді всім

Diablo IV — новий етап розвитку жанру action-RPG, де на вас чекають битви з нескінченними силами зла, безліч умінь персонажів, підземелля від яких стине кров і легендарний видобуток. Проходьте кампанію поодинці або разом з друзями, познайомтеся з похмурим всесвітом або вивчайте контент високого рівня та можливості відкритого світу: гравці можуть обмінюватися предметами в містах, разом боротися з босами поза підземеллями та відчувати себе у PVP.

Герої Санктуарію

Створіть і персоналізуйте свого персонажа і дайте відсіч невимовним жахам, що мучать ці землі. Виберіть один з п'яти класів, спробуйте безліч потужного спорядження, експериментуючи з різноманітними комбінаціями предметів, і наділіть свого героя підібраними з розумом талантами та здібностями, щоб впевнено протистояти темряві. Від вашого вибору залежить доля світу!

Санктуарій чекає

Дослідіть Санктуарій: відкрийте для себе світ Санктуарію і боріться на його просторах. Приєднайтеся до інших шукачів пригод, звільніть обложені міста, спустіться в підземелля, що стали втіленням зла, і розкрийте давні таємниці, борючись за майбутнє цього світу.

Фортеці

Відважні шукачі пригод можуть очистити від демонів кілька фортець, таких як ця, та повернути їх мешканцям Санктуарію. Це місто вже ніколи не стане колишнім, але перемога тут схилить шальки терезів на бік Світла і забезпечить безпечний притулок для тих, хто йому служить.

PvP

Битви спалахують з новою силою, коли ви потрапляєте у PvP-зони. У небезпечних та повних багатих нагород областях Санктуарію ви зможете вступити в бій з іншими гравцями та поборотися за їхнє цінне спорядження, відзначивши себе як учасника протистояння. Але будьте обережні! Інші гравці також зможуть розпочинати бій з вами.

Оставить свой отзыв

Просмотренные товары

New

Diablo 4 (PS5)

1 500 грн