Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5) (Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5)) фото 2
Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5) (Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5)) фото 3
Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5) (Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5)) фото 4
Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5) (Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5)) фото 5
Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5) (Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5)) фото 6
Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5) (Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5)) фото 7

Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5)

Код товара: Sonic Frontiers (російська версія) (PS4/PS5)
0 отзывов
Есть в наличии
1 950 грн

Sonic Frontiers (PS4/PS5)

Відкрийте нові світи разом із спритним їжачком Соніком, який вирушає на пошуки зниклих Ізумрудів Хаосу і потрапляє на древній острів, населений химерними істотами. Підкорюйте нові висоти, розвивайте неймовірну швидкість, вільно переміщайтеся п'ятьма величезними островами Зорепаду, шукайте секрети, стрибайте по платформах, знайдіть силу Стародавніх і воювати з могутніми і загадковими ворогами! На вас чекає зовсім новий вид ігор про Сонік!


Особливості гри

Платформер із відкритим світом. Пройдіться по густих лісах, величних водоспадів і посушливих пустель п'яти масштабних островів, кожен з яких пропонує унікальні випробування і таїть безліч секретів.Необмежена швидкість. Відкрийте острови Зорепаду на швидкості, яка доступна лише Соніку. Вільно пересувайтеся просторими локаціями, виконуйте побічні завдання, вирішуйте головоломки, підбирайтеся на величезні споруди, рибальте і відвідувайте старих друзів.Випробування у кіберпросторі. По всьому острову розкидані портали, які ведуть прямо в кіберпростір. Пройдіть крізь них і перевірте свої навички на тривимірних смугах перешкод, якими славляться ігри про Сонік.Кібернетичні битви. Острови Зіркопада населяють дивні істоти, яких Сонік ще ніколи не зустрічав. Скористайтеся новою бойовою системою та деревом навичок, щоб брати участь у стратегічних битвах. Чергуйте прийоми на кшталт ухилення, парирування, контратаки, комбо та нової здібності «Круговий ривок» для перемоги над загадковими ворогами та велетнями.


Інтригуюча та наповнена таємницями пригода. Допоможіть Соніку відкрити секрети руїн стародавньої цивілізації, захоплених полчищами роботів. Дотримуйтесь вказівок безтілесного голосу, щоб знайти відповіді на свої запитання, врятувати друзів та захистити загадкових мешканців островів Зіркопада від колосальної механізованої загрози.


Оставить свой отзыв

Просмотренные товары