Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller + 450 ігор на 13 місяців (Xbox Series X) фото 2
Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller + 450 ігор на 13 місяців (Xbox Series X) фото 3
Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller + 450 ігор на 13 місяців (Xbox Series X) фото 4
Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller + 450 ігор на 13 місяців (Xbox Series X) фото 5
Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller + 450 ігор на 13 місяців (Xbox Series X) фото 6
7%

Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller + 450 ігор на 13 місяців

Модель: Xbox Series X
0 відгуків
Є в наявності
26 750 грн 24 800 грн

Ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller + 450 ігор на 13 місяців

Вигідна ігрова пропозиція. Отримайте 450 приголомшливих додаткових ігор (Grand Theft Auto V, FIFA 23, Forza Horizon 5, Minecraft, eFootball PES 2023 року, Gears 5, Halo 5: Guardians, Fallout 4, DOOM Eternal, Rage 2 і багато інших) + надається підписка Xbox Live Gold.

Грай більше, чекай менше. Геймери зможуть менше чекати і більше грати — все тому що обчислювальна потужність Xbox Series X забезпечує значне скорочення часу завантаження. Quick Resume — нова функція Xbox Series X, заснована на технічних можливостях і інноваційній архітектурі Xbox Velocity, яка дозволяє гравцям плавно перемикатися між декількома іграми і повертатися до них з того місця, де ви зупинилися в останній раз.

Зустрічайте новий бездротовий геймпад Xbox. Познайомтеся з модернізованим дизайном бездротового геймпада Xbox і насолодіться його фігурними поверхнями та вишуканою геометрією, які підвищують комфорт під час гри. Текстуровані рукоятки і гібридна хрестовина забезпечать вам точний приціл; зручний механізм захоплення та обміну контентом безпосередньо під час гри; швидке підключення і перемикання між підтримуваними консолями, комп'ютерами та мобільними пристроями.

Пориньте в світ незабутніх ігрових світів, а також відчуйте вже знайомі ігри по-новому з Xbox Series X

Чотири покоління ігор. Завдяки зворотній сумісності існуючі ігри для Xbox One, включаючи зворотньо сумісні ігри для Xbox 360 та ігри для оригінального Xbox, виглядають і граються краще, ніж будь-коли раніше. Ваші улюблені ігри, в тому числі з каталогу Xbox Game Pass, виграють від більш стабільної зміни частоти кадрів, більш швидкого часу завантаження, поліпшеної роздільної здатності і візуальної точності — все це без будь-яких зусиль з боку розробників. Ви також зможете користуватися своїми улюбленими аксесуарами з попереднього покоління Xbox One.

Smart Delivery. Ця технологія дозволяє вам, купивши гру один раз, бути впевненим, що ви отримуєте правильну версію цієї гри на будь-якому Xbox, на якому ви граєте, будь то Xbox One або Xbox Series X. Ми беремо на себе зобов'язання використовувати технологію Smart Delivery у всіх наших ексклюзивних іграх від Xbox Game Studios, включаючи Halo Infinite, гарантуючи, що вам буде необхідно купити гру всього один раз, щоб мати можливість грати в її кращу доступну версію, незалежно від обраної консолі Xbox. Ця технологія доступна для всіх розробників і видавців, та вони можуть використовувати її для ігор, які спочатку будуть виходити на Xbox One, а пізніше будуть перенесені на Xbox Series X.

Оптимізовано для Xbox Series X. Ігри, створені з використанням набору для розробника Xbox Series X, дозволяють геймерам скористатися унікальними можливостями консолі Xbox Series X. Вони продемонструють безпрецедентний час завантаження, візуальні ефекти, швидкість відгуку і частоту кадрів до 120 к/с. До них відносяться ігри, спочатку створені з використанням середовища для розробки Xbox Series X, а також інші ігри, випущені раніше і спеціально допрацьовані для Xbox Series X.

Апаратно-прискорене трасування за допомогою технології DirectX Raytracing. Вас очікують більш динамічні і реалістичні оточення, створення яких стало можливо завдяки апаратно-прискореному трасуванню DirectX Raytracing — це буде дебют даної технології в консольних іграх. Це означає, що ви зможете насолодитися реалістичним освітленням, точними відображеннями і реалістичною акустикою в режимі реального часу в ході вивчення ігрового світу.

Приголомшлива ігрова апаратна начинка Xbox Series X по-справжньому дивує

Спеціалізований процесор нового покоління. Xbox Series X — це найпотужніша консоль, з коли-небудь працюючих на спеціально розроблених процесорах, що використовують новітні архітектури AMD Zen 2 і RDNA 2. Забезпечено чотириразовий приріст обчислювальної потужності, в порівнянні попереднім поколінням, а розробникам надана можливість використовувати продуктивність графічного процесора в 12 ТФлопс (в два рази більше, ніж у Xbox One X, і більш ніж у вісім разів більше, ніж у оригінального Xbox One). Завдяки використанню передових технологій Xbox Series X стане справжнім стрибком поколінь в обробці і графічній потужності, забезпечуючи більш високу частоту зміни кадрів, великі і більш складні ігрові світи, а також захоплюючі враження, рівних яким ще не було в світі консольних ігор.

Забезпечення безпрецедентного рівня охолодження. Три канали повітряного потоку рівномірно розподіляють температуру, створювану вдосконаленими внутрішніми компонентами, зберігаючи консоль прохолодною і забезпечуючи тиху роботу. Інноваційна архітектура паралельного охолодження забезпечує приголомшливі ігрові можливості з неймовірною продуктивністю і якістю графіки. Радіатор, неелектронний пасивний механічний компонент, відіграє життєво важливу роль в забезпеченні надійності і продуктивності Xbox Series X, інтегрований безпосередньо в корпус консолі. Цей унікальний компонент архітектури паралельного охолодження допомагає надати консолі характерний дизайн. Випарювальна камера Xbox Series X забезпечує рівномірний розподіл температури в ядрі і пам'яті. Будучи частиною архітектури паралельного охолодження, безшумний вентилятор забезпечує охолодження внутрішніх компонентів Xbox Series X, при цьому не відволікаючи від ігрового процесу. Вперше в історії консолей використовується в Xbox Series X інноваційна розділена материнська плата, яка забезпечує рівномірний контроль над температурою внутрішніх компонентів системи і дозволяє підвищити її максимальну потужність.

Введення з динамічною затримкою (DLI). Завдяки введенню з динамічною затримкою (DLI), нової функції, яка миттєво синхронізує введення з зображенням на екрані, елементи управління стануть ще більш точними і відзивчастими.

Шейдінг зі змінною швидкістю (VRS). Наша запатентована форма VRS дозволяє розробникам більш ефективно використовувати всю міць Xbox Series X. Замість того щоб рівномірно витрачати цикли графічного процесора на кожен піксель на екрані, вони можуть пріоритезувати окремі ефекти для певних ігрових персонажів або важливих об'єктів навколишнього середовища. Цей метод забезпечує більш стабільну частоту зміни кадрів і більш високу роздільну здатність, не впливаючи при цьому на якість остаточного зображення.

Інновація HDMI 2.1. Оцініть найкращі ігрові можливості за допомогою таких функцій, як режим автоматичної низькою затримки (ALLM) і змінна частота оновлення (VRR). ALLM дозволяє Xbox Series X автоматично встановлювати для підключеного дисплея режим з мінімальною затримкою. VRR синхронізує частоту оновлення зображення на дисплеї з частотою зміни кадрів гри, підтримуючи плавність зображення і відсутність розривів. Забезпечення мінімальної затримки і максимально чуйного ігрового процесу.

Твердотільний накопичувач (SSD). Завдяки використанню твердотільних накопичувачів наступного покоління, було лосягнуто поліпшення практично в кожному аспекті гри. Ігрові світи стали більші, динамічніші і завантажуються миттєво, а швидке переміщення стало по-справжньому швидким. Нова функція швидкого повернення до гри дозволяє зберігати стан в декількох іграх одночасно та повертатися саме в той момент, де ви зупинилися, не витрачаючи час на довгі екрани завантаження.

Ваша сім'я буде приємно здивована нової Xbox Series X

Єдиний центр розваг. Xbox Series X у вашій вітальні відкриє вам двері в цілий світ розваг. Отримайте доступ до розважальних програм, наприклад YouTube, Netflix і Spotify. Дивіться трансляції ваших улюблених телепередач та Blu-ray фільмів. Звільніть місце, залишивши лише одну коробку, в якій вмістяться всі ваші розваги. А ігри і фільми оживають завдяки ефекту присутності звуку з технологіями від Dolby.

Ігри для будь-якого віку. Незалежно від того, чи шукаєте ви можливість влаштувати ніч ігор з вашими дітьми або ж навчити їх грати, сімейні налаштування Xbox Series X допоможуть зібрати вашу сім'ю разом і доглянути за нею. Для Xbox існують такі ігри, в які ви можете грати всією сім'єю, а також ті, в які краще зіграти, уклавши дітей спати. Завдяки такій різноманітності ви отримуєте доступ до нескінченних розваг для будь-якого віку, так що ваші діти ніколи не втратять інтерес до Xbox. А функція Copilot дозволяє зв'язати два геймпада та використовувати їх як один — це відмінний спосіб для батьків трохи допомогти, не втручаючись в ігровий процес.

Безпека. Виберіть, яку особисту інформацію можуть бачити інші користувачі, а також хто може взаємодіяти з вашими дітьми. Налаштуйте граничний для кожної дитини час, який вона може проводити біля екрану. Переглядайте звіти про активність, щоб залишатися в курсі того, чим займається ваша дитина під час ігор. Вікові фільтри для веб-сайтів, ігор або додатків допоможуть захистити дітей від не призначених для них матеріалів. Захистіть себе від несподіваних онлайн-покупок за допомогою відповідних інструментів контролю. Можливості включають в себе підтвердження покупок, чи потрібно отримувати сповіщення після кожної з них або настроювання спеціального дозволу.

Відкривайте нові ігрові горизонти разом з сервісом Xbox Live

Хмарне сховище. Ваші ігри, файли і резервні копії надійно зберігаються в хмарі. Ваш контент подорожує разом з вами, так що ви можете грати в свої ігри на будь-якій консолі Xbox Series X.

Xbox Live Gold. Грайте з друзями і приєднуйтесь до чудової спільноти гравців в найпросунутішій багатокористувацькій мережі. Отримуйте 2-4 безкоштовних гри кожен місяць і економте до 50-75% на покупках ігор. Спілкуйтеся та грайте з друзями. Знаходьте друзів, зустрічайте супротивників і об'єднуйтеся в команди в найкращому глобальному світовому співтоваристві.

Xbox Live Gold + Ultimate. Грайте в комп'ютерні ігри на своєму ПК з Windows 10, в консольні — на своєму Xbox Series X, або насолоджуйтеся всім цим без обмежень, вибравши план Ultimate.

Xbox Game Pass. Пориньте в величезну бібліотеку з більш ніж 100 високоякісних ігор для консолі і ПК. Приєднуйтесь до веселощів в останні новинки або надолужуйте згаяне, граючи в недавні хіти. З абонементом Xbox Game Pass у вас завжди буде в що пограти.

Вигідна покупка Microsoft Xbox Series X на UkrGame.com.ua

Якщо ви перебуваєте на даній сторінці нашого магазину і ще не визначилися з вибором моделі приставки, тоді швидше зв'яжіться з менеджерами, для вас завжди знайдеться цікава та вигідна пропозиція! Професійну консультацію гарантуємо. Попередньо ознайомтеся будь ласка з каталогом продукції.

Надається гарантія на продукцію, а також можливість обміну і повернення протягом 14 днів. Сервісне обслуговування техніки та доставка по усій Україні. Вибирайте UkrGame.com.ua, залишайтеся в ігровому світі разом з нами!

 • Модель приставкиXbox Series X
 • ПлатформаXbox Series
 • ВиробникMicrosoft
 • Об'єм жорсткого диска1 Тб (SSD)
 • Процесор8-ядерний AMD Zen 2
 • Графічний процесорAMD Radeon RDNA 2 (12 Тфлопс)
 • Об'єм оперативної пам'ятіGDDR6 16 Гб
 • Аудіо-відео виходиAV-вихід, HDMI 2.1, оптичний аудіовихід
 • Сумісні носіїBlu-Ray / DVD (тільки для читання)
 • ІнтерфейсиUSB 3.2 × 3, AUX × 1, Storage Expansion Card SSD (до 2 Тб) × 1
 • Мережеві підключенняGigabit Ethernet × 1, Wi-Fi, Bluetooth
 • Тип приставкиСтаціонарна
 • КолірЧорний
 • Гарантія18 місяців
Залишити свій відгук

Переглянуті товари