Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller (Xbox Series X) фото 2
Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller (Xbox Series X) фото 3
Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller (Xbox Series X) фото 4
Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller (Xbox Series X) фото 5
8%

Microsoft Xbox Series X 1 Тб + Xbox Series Wireless Controller

Модель: Xbox Series X
0 відгуків
Є в наявності
24 800 грн 22 799 грн

Ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1 Тб + додатковий геймпад Xbox Series Wireless Controller

Створена, щоб забезпечувати швидкість і продуктивність. Архітектура Xbox Velocity відкриває нові можливості в області швидкості і продуктивності завдяки революційному поєднанню апаратного забезпечення, спеціалізованого твердотільного накопичувача об'ємом 1 ТБ і процесора, а також глибокого рівня інтеграції програмного забезпечення, що дозволяє створювати більш багаті і динамічні живі світи, ніж будь-коли раніше.

Оновлений геймпад. Одночасно із запуском Xbox Series X оновився і бездротової контролер. Він став не тільки мінімалістичний і зручніше лежати в руках, завдяки текстурированним рукояткам, а й управління стало ще зручніше: гібридна хрестовина; зручний механізм захоплення і обміну контентом під час гри; швидке підключення і перемикання між різними пристроями.

Досліджуйте нові ігрові вершини разом з Xbox Series X, які не були доступні раніше

Поліпшення існуючих ігор. Завдяки новій революційній архітектурі Xbox Velocity тисячі ігор для Xbox One, включаючи ігри для Xbox 360 та оригінальної Xbox, отримають підвищення продуктивності, в тому числі скорочення часу завантаження, більш стабільну частоту кадрів, більш високу роздільну здатність і покращену якість, будучи запущеними на Xbox Series X . Відчуйте всю перевагу зворотної сумісності ігор.

Smart Delivery. Ця технологія дозволяє вам, купивши гру один раз, бути впевненим, що ви отримуєте правильну версію цієї гри на будь-якому Xbox, на якому ви граєте, будь то Xbox One або Xbox Series X. Ми беремо на себе зобов'язання використовувати технологію Smart Delivery у всіх наших ексклюзивних іграх від Xbox Game Studios, включаючи Halo Infinite, гарантуючи, що вам буде необхідно купити гру всього один раз, щоб мати можливість грати в її кращу доступну версію, незалежно від обраної консолі Xbox. Ця технологія доступна для всіх розробників і видавців, та вони можуть використовувати її для ігор, які спочатку будуть виходити на Xbox One, а пізніше будуть перенесені на Xbox Series X.

Оптимізовано для Xbox Series X. Ігри, створені з використанням набору для розробника Xbox Series X, дозволяють геймерам скористатися унікальними можливостями консолі Xbox Series X. Вони продемонструють безпрецедентний час завантаження, візуальні ефекти, швидкість відгуку і частоту кадрів до 120 к/с. До них відносяться ігри, спочатку створені з використанням середовища для розробки Xbox Series X, а також інші ігри, випущені раніше і спеціально допрацьовані для Xbox Series X.

Дивовижна візуальна точність. За підтримки апаратного прискорення DirectX Raytracing — вперше для консолей — в деяких іграх будуть створюватися більш динамічні і реалістичні середовища. Це означає, що ви зможете насолодитися реалістичним освітленням, точними відображеннями в режимі реального часу з роздільною здатністю 4К в ході проходження гри і вивчення ігрового світу.

Революція в світі ігрового апаратного забезпечення від Microsoft

Найпотужніша консоль в історії. Спеціально розроблений процесор, який використовує новітні архітектури AMD Zen 2 і RDNA 2. Нова система на чіпі (SOC) була розроблена з нуля і має видатну швидкість та продуктивність, забезпечуючи 12 терафлопс обчислювальної потужності і підтримуючи сумісність з іграми останніх чотирьох поколінь.

Більше пам'яті без компромісів. Можливість розширення пам'яті з використанням додаткової карти пам'яті SSD забезпечує додаткове ігрове сховище без втрат швидкості і продуктивності за рахунок реплікації інтерфейсу вбудованого спеціалізованого твердотільного накопичувача. Значно скорочується час завантаження як в іграх, так і поза ними, а значить геймери зможуть проводити більше часу за грою і менше в очікуванні. Карта ємністю 1 Тб вставляється безпосередньо в задню частину консолі через виділений порт розширення пам'яті. Дану карту пам'яті можна придбати окремо.

Введення з динамічною затримкою (DLI). Завдяки введенню з динамічною затримкою (DLI), нової функції, яка миттєво синхронізує введення з зображенням на екрані, елементи управління стануть ще більш точними і підзивчастими.

Забезпечення безпрецедентного рівня охолодження. Три канали повітряного потоку рівномірно розподіляють температуру, створювану вдосконаленими внутрішніми компонентами, зберігаючи консоль прохолодною і забезпечуючи тиху роботу. Інноваційна архітектура паралельного охолодження забезпечує приголомшливі ігрові можливості з неймовірною продуктивністю і якістю графіки. Радіатор, неелектронний пасивний механічний компонент, відіграє життєво важливу роль в забезпеченні надійності і продуктивності Xbox Series X, інтегрований безпосередньо в корпус консолі. Цей унікальний компонент архітектури паралельного охолодження допомагає надати консолі характерний дизайн. Випарювальна камера Xbox Series X забезпечує рівномірний розподіл температури в ядрі і пам'яті. Будучи частиною архітектури паралельного охолодження, безшумний вентилятор забезпечує охолодження внутрішніх компонентів Xbox Series X, при цьому не відволікаючи від ігрового процесу. Вперше в історії консолей використовується в Xbox Series X інноваційна розділена материнська плата, яка забезпечує рівномірний контроль над температурою внутрішніх компонентів системи і дозволяє підвищити її максимальну потужність.

Інновація HDMI 2.1. Оцініть найкращі ігрові можливості за допомогою таких функцій, як режим автоматичної низькою затримки (ALLM) і змінна частота оновлення (VRR). ALLM дозволяє Xbox One і Xbox Series X автоматично встановлювати для підключеного дисплея режим з мінімальною затримкою. VRR синхронізує частоту оновлення зображення на дисплеї з частотою зміни кадрів гри, підтримуючи плавність зображення і відсутність розривів. Забезпечення мінімальної затримки і максимально відзивчастого ігрового процесу.

Шейдінг зі змінною швидкістю (VRS). Наша запатентована форма VRS дозволяє розробникам більш ефективно використовувати всю міць Xbox Series X. Замість того щоб рівномірно витрачати цикли графічного процесора на кожен піксель на екрані, вони можуть пріоритезувати окремі ефекти для певних ігрових персонажів або важливих об'єктів навколишнього середовища. Цей метод забезпечує більш стабільну частоту зміни кадрів і більш високу роздільну здатність, не впливаючи при цьому на якість остаточного зображення.

Грайте всією родиною разом і отримуйте задоволення від Xbox Series X

Сімейний геймінг. Консоль здатна запропонувати вам від спільних ігор до ваших улюблених програм і розваг. Зв'яжіть два геймпада, щоб ви і інший гравець могли їх використовувати, як один геймпад. Це може бути корисно, коли гравцеві потрібна допомога з його консоллю. Користувач, який включає режим Copilot для геймпада, є пілотом. Пілот отримує все досягнення і збільшує рахунок гравця. Інший користувач є напарником (другорядним гравцем).

Фільтри вмісту і конфіденційність. Вікові фільтри для веб-сайтів, ігор або додатків допоможуть захистити дітей від не призначених для них матеріалів. Виберіть, яку особисту інформацію можуть бачити інші користувачі, а також хто може взаємодіяти з вашими дітьми. Всі діти різні, і ніхто не знає вашої дитини краще вас. Як фільми та телепередачі, кожна гра має значок з рейтингом (0+ 6+ 12+ 16+ 18+), який вказує на рекомендований вік для гравців, а також опис, який попереджає вас про особливості гри.

У центрі уваги і розваг. Кращі програми, тв-шоу, фільми, музика, телепередачі і спорт — все це доступно вам на Xbox Series X, так що ви більше нічого не пропустите. Всі улюблені розваги на одному пристрої: вам доступні сотні додатків і служб, включаючи Netflix, Spotify та Sling TV. Дивіться потокове відео з роздільною здатністю 4K Ultra HD в Netflix, Amazon Video, Hulu і інших сервісах. А сучасна технологія в сфері аудіо, здатна забезпечити об'ємне і максимально реалістичне звучання. Гравцям же нова технологія звуку від Dolby дає можливість зануритися в гру ще глибше, ніж зазвичай.

Ігрове співтовариство чекає на вас разом з Xbox Live

Розрахована на багато користувачів гра для всіх. Будуйте разом з друзями дивовижні і вражаючі світи. Змагайтеся в азартних матчах, що вимагають швидкої реакції і блискавичних рішень! Золотий статус Xbox Live Gold — це абсолютно новий рівень для спільних та змагальних ігор на домашній консолі. Поодинці ти можеш багато чого. А в компанії — все!

Більше з Ultimate. Перейдіть на план Ultimate і користуйтеся всіма перевагами Золотого статусу Xbox Live Gold, а також отримайте доступ до високоякісних ігор для консолі і ПК одночасно.

Xbox Game Pass. Бібліотека з 100+ ігор — це різноманітні враження і нові виклики. Проявіть себе на полі бою, приєднуйтесь до пригод в кооперативному режимі, будуйте уявні світи. Абонемент Xbox Game Pass — це відмінна можливість зібратися і пограти всією сім'єю. Бібліотека абонемента включає в себе ігри для будь-якого віку і рівня навичок, так що абсолютно кожен зможе знайти в ній щось до смаку.

Прогрес буде синхронізуватися. Продовжуйте грати з поточного місця на іншій консолі Xbox або іншому ПК з Windows 10 — тепер усі збережені ігри, доповнення та досягнення слідують за вами.

Купити Microsoft Xbox Series X на UkrGame.com.ua за вигідною ціною

Зацікавилися новою ігровою приставкою від Microsoft? Звертайтеся до наших менеджерів, обов'язково вас детально проконсультуємо з усіх питань. Попередньо ознайомившись з каталогом продукції, зв'яжіться з нами за контактними даними на сайті.

UkrGame надає гарантію на продукцію, а також можливість обміну і повернення протягом 14 днів. Професійне сервісне обслуговування техніки гарантуємо. Доставляємо по усій Україні. Пориньте в ігровий світ разом з UkrGame.com.ua!

 • Модель приставкиXbox Series X
 • ПлатформаXbox Series
 • ВиробникMicrosoft
 • Об'єм жорсткого диска1 Тб (SSD)
 • Процесор8-ядерний AMD Zen 2
 • Графічний процесорAMD Radeon RDNA 2 (12 Тфлопс)
 • Об'єм оперативної пам'ятіGDDR6 16 Гб
 • Аудіо-відео виходиAV-вихід, HDMI 2.1, оптичний аудіовихід
 • Сумісні носіїBlu-Ray / DVD (тільки для читання)
 • ІнтерфейсиUSB 3.2 × 3, AUX × 1, Storage Expansion Card SSD (до 2 Тб) × 1
 • Мережеві підключенняGigabit Ethernet × 1, Wi-Fi, Bluetooth
 • Тип приставкиСтаціонарна
 • КолірЧорний
 • Гарантія18 місяців
Залишити свій відгук

Переглянуті товари

8%