Star Wars Jedi: Survivor (PS5) (Star Wars Jedi: Survivor (PS5)) фото 2
Star Wars Jedi: Survivor (PS5) (Star Wars Jedi: Survivor (PS5)) фото 3
Star Wars Jedi: Survivor (PS5) (Star Wars Jedi: Survivor (PS5)) фото 4
Star Wars Jedi: Survivor (PS5) (Star Wars Jedi: Survivor (PS5)) фото 5
Star Wars Jedi: Survivor (PS5) (Star Wars Jedi: Survivor (PS5)) фото 6
Star Wars Jedi: Survivor (PS5) (Star Wars Jedi: Survivor (PS5)) фото 7
Star Wars Jedi: Survivor (PS5) (Star Wars Jedi: Survivor (PS5)) фото 8
Star Wars Jedi: Survivor (PS5) (Star Wars Jedi: Survivor (PS5)) фото 9
Star Wars Jedi: Survivor (PS5) (Star Wars Jedi: Survivor (PS5)) фото 10
New

Star Wars Jedi: Survivor (PS5)

Код товара: Star Wars Jedi: Survivor (PS5)
0 отзывов
Есть в наличии
2 150 грн

Star Wars Jedi: Survivor (PS5)

Переховуйтесь від Імперії та виживайте в ролі одного з останніх джедаєв галактики

STAR WARS Jedi: Survivor дія відбувається через п'ять років після подій, описаних у STAR WARS Jedi: Fallen Order. Імперські війська переслідують Кела – він завжди має бути на крок попереду. До того ж на його плечах лежить важка ноша: він один із останніх джедаєв галактики. У Jedi: Survivor від досвідченої групи розробників з Respawn Entertainment на вас чекають легендарні історії, світи та персонажі «Зоряних Війн», а також захопливі битви прямо як у Jedi: Fallen Order. STAR WARS Jedi: Survivor призначена для гри на обладнанні нового покоління. Тому після її виходу в 2023 році гравців з усього світу чекає неймовірне занурення у всесвіт «Зоряних війн».

Продовжіть подорож Кела

Колишній падаван Кел став могутнім лицарем-джедаєм. Настають темні часи – поки його слідом нишпорять нові і вже знайомі вороги, Кел повинен вирішити, як далеко він готовий зайти, щоб врятувати тих, хто йому близький.

Покажіть, чому навчилися

Система кінематографічних битв повертається з новими здібностями Сили та стилями бою на світлових мечах. Винахідливо вправляйтеся з новими навичками та зброєю та стратегічно знищуйте ворогів, яких стало ще більше. Спираючись на свій багаж знань, оцінюйте їх сильні та слабкі сторони, щоб вийти переможцем та розгадати таємниці, з якими зіткнетесь на шляху.

Досліджуйте незвідані краї галактики

Побувайте на нових планетах і вже знайомих фронтирах галактики «Зоряних війн», де на вас чекають небачені раніше біоми, випробування та вороги. Опануйте нові здібності, спорядження та навички, які допоможуть вам у сутичках, дослідженні місць та пригодах. Гравцям, які наважаться вирушити за обрій, належить зробити безліч відкриттів на просторах величезних локацій та заробити приховані нагороди.

Оставить свой отзыв

Просмотренные товары

New