HELLDIVERS 2 (PS5) (PS 5) фото 2
HELLDIVERS 2 (PS5) (PS 5) фото 3
HELLDIVERS 2 (PS5) (PS 5) фото 4
HELLDIVERS 2 (PS5) (PS 5) фото 5
HELLDIVERS 2 (PS5) (PS 5) фото 6
HELLDIVERS 2 (PS5) (PS 5) фото 7
HELLDIVERS 2 (PS5) (PS 5) фото 8
HELLDIVERS 2 (PS5) (PS 5) фото 9
HELLDIVERS 2 (PS5) (PS 5) фото 10
HELLDIVERS 2 (PS5) (PS 5) фото 11
Hit New

HELLDIVERS 2 (PS5)

Код товара: PS 5
0 отзывов
Есть в наличии
1 500 грн

Боріться за свободу у ворожій галактиці в цьому шаленому командному шутері від третьої особи

Об'єднайте зусилля з трьома друзями і знищуйте інопланетних загарбників, що прибули на вашу рідну планету Супер-Землю, у цьому багатокористувацькому спільному шутері для PS5 і ПК від Arrowhead Game Studios. Станьте в ряди Пекельних десантників – елітних солдатів, чия місія – нести мир, свободу та контрольовану демократію, використовуючи найбільші, найстрашніші та найбільш вибухонебезпечні знаряддя в галактиці. Пекельні десантники зазвичай не вирушають на планету без надійного підкріплення, але саме ви вирішуєте, як і коли його викликати. Крім безлічі надпотужної основної зброї та налаштовуваного спорядження, у вас також є можливість використовувати хитрощі під час гри. Helldivers 2 може похвалитися найкращим спільним ігровим процесом від Arrowhead. Взаємодія з товаришами матиме життєво важливе значення: команди будуть узгоджувати розподіл спорядження, розробляти стратегію для кожного завдання та разом досягати поставлених цілей (Для гри по мережі потрібна підписка PlayStation Plus).

Боріться за Супер-Землю!

За свободу. За мир. За контрольовану демократію. За свої права на Супер-Землі. Головні стовпи нашої цивілізації знаходяться під загрозою зникнення внаслідок нападу кровожерливих інопланетних істот, які прагнуть знищити вашу планету та її багатства. Пекельні десантники повинні взяти на себе роль миротворців у цій галактичній війні, щоб захистити рідну планету з її демократичними цінностями і дати ворогам силову відсіч. 

Використовуйте надпотужну зброю!

Вирішуйте, як відбити кожну ворожу атаку, використовуючи безліч наступальних і оборонних засобів. Потрібно відбити масований натиск термінідів одним махом? Викличте пекельний дрон, який скине 500-кілограмову бомбу, залишивши після себе лише спотворені трупи жахливих істот. Потрібно встановити оборонний рубіж? Використовуйте пристрій для розміщення протипіхотних мін, щоб замінувати поле бою. Виконуючи завдання, ви можете модернізувати свій корабель і збирати ще більш вражаючий арсенал. Все, від генераторів щитів і турелей до масованих авіаударів, може стати в нагоді вашій команді, щоб отримати перевагу в бою.

Бийте без промаху!

Недарма кажуть, що з друзями веселіше. Тим паче, у часи запеклої боротьби з ворогами Свободи! Але будьте обережні: безконтрольною стрільбою можна зачепити бойових товаришів, тому залишайтеся максимально зосередженими та координуйте свої дії. Налагоджуйте порозуміння з іншими бійцями загону і подбайте про те, щоб ваш арсенал був націлений лише на ворогів. 


Оставить свой отзыв

Просмотренные товары

Hit New

HELLDIVERS 2 (PS5)

1 500 грн