Ghostrunner 2 (PS5)(Українські субтитри) (Ghostrunner 2 (PS5) (Українські субтитри)) фото 2
Ghostrunner 2 (PS5)(Українські субтитри) (Ghostrunner 2 (PS5) (Українські субтитри)) фото 3
Ghostrunner 2 (PS5)(Українські субтитри) (Ghostrunner 2 (PS5) (Українські субтитри)) фото 4
Ghostrunner 2 (PS5)(Українські субтитри) (Ghostrunner 2 (PS5) (Українські субтитри)) фото 5
Ghostrunner 2 (PS5)(Українські субтитри) (Ghostrunner 2 (PS5) (Українські субтитри)) фото 6
Ghostrunner 2 (PS5)(Українські субтитри) (Ghostrunner 2 (PS5) (Українські субтитри)) фото 7
Ghostrunner 2 (PS5)(Українські субтитри) (Ghostrunner 2 (PS5) (Українські субтитри)) фото 8
Ghostrunner 2 (PS5)(Українські субтитри) (Ghostrunner 2 (PS5) (Українські субтитри)) фото 9
Ghostrunner 2 (PS5)(Українські субтитри) (Ghostrunner 2 (PS5) (Українські субтитри)) фото 10

Ghostrunner 2 (PS5)(Українські субтитри)

Код товара: Ghostrunner 2 (PS5) (Українські субтитри)
0 отзывов
Есть в наличии
1 500 грн

Багато крові проллється у цьому довгоочікуваному слешері від першої особи, дія якого розгортається через рік після подій Ghostrunner

Ghostrunner 2 це напружений і захопливий екшен, розроблений на основі динамічного ігрового процесу Ghostrunner, де вам доведеться прокладати собі шлях поміж ворогів, уникаючи жодних ушкоджень, щоб досягти своєї мети. У постапокаліптичному кіберпанковому майбутньому після падіння колишнього правителя-тирана, Кімастера, жорстокий культ штучного інтелекту сформувався всередині вежі Дхарма – останнього притулку людства. У Ghostrunner 2 представлена механіка вбивства з одного удару та більш глибоке дослідження світу за межами вежі Дхарма завдяки новим варіантам діалогів, численним покращенням бойової системи, нелінійним рівням зі складними мотоциклетними трасами та захопливим новим режимам.  Ghostrunner 2 запроваджує нові вміння, які дозволять вам бути більш винахідливим і брати участь навіть у найскладніших сутичках, незалежно від свого рівня майстерності. Втім, вороги поводять себе по-різному відповідно до застосованих до них навичок, що робить кожну сутичку неповторним випробуванням для вас.

Оновлений ігровий досвід

Ghostrunner 2 знайомить вас з новою системою розвитку гравця, яка дає можливість експериментувати та налаштовувати ігровий процес. І вам не доведеться покладатися лише на свої штучні ноги, щоб швидше пересуватися – на деяких рівнях з'являться мотоциклетні етапи, які урізноманітнять гру.

Урізноманітнений вигляд рівнів

Нові інтерактивні елементи середовища включають вибухові бочки, руйновані стіни та нейтральних істот, які можуть допомогти вам у проходженні рівня.

Нові вороги

У грі з'явилося багато нових типів ворогів, а деякі були перероблені, щоб відповідати новим можливостям гри. Крім того, бої з босами стали більш інтерактивними, що дає вам свободу вибору у боротьбі з найгрізнішими супротивниками. 

Оставить свой отзыв

Просмотренные товары