Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5) (Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5)) фото 2
Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5) (Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5)) фото 3
Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5) (Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5)) фото 4
Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5) (Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5)) фото 5
Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5) (Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5)) фото 6
Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5) (Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5)) фото 7
Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5) (Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5)) фото 8
Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5) (Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5)) фото 9

Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5)

Код товара: Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5)
0 отзывов
Есть в наличии
1 150 грн

Гра Lego Star Wars Skywalker Saga (PS4/PS5)

Галактика належить тобі в грі LEGO Star Wars: Сага про Скайвокера. У цій абсолютно новій грі гравці переживуть незабутні моменти і невпинні дії з усіх дев'яти фільмів саги про Скайвокера, переосмислені з фірмовим гумором LEGO. Гра занурить гравців у велику сагу, даючи змогу керувати сотнями персонажів, кораблів і транспортних засобів, щоб створити свою власну унікальну подорож по галактиці.

Особливості:

  • Досліджуйте трилогії в будь-якому порядку - гравці переживуть епічну історію всіх дев'яти фільмів саги про Скайвокера, і все почнеться з вибору трилогії, щоб почати подорож.
  • Грайте за легендарних героїв і лиходіїв - У грі понад 300 іграбельних персонажів з усієї галактики. Гравці можуть вибрати з легіону героїв, як-от Люк Скайвокер, Квай-Гон Джинн, Чубакка, Лея Органа і По Дамерон, або перейти на темний бік в образі Дарта Вейдера, Кайло Рена, Дарта Мола, імператора Палпатіна та інших.
  • Відкрийте для себе легендарні місця - гравці можуть відвідати добре відомі місця з улюблених фільмів "Зоряні війни", як-от мези Геонозиса, болота Дагоби та соляні рівнини Крейта. Вони можуть розблокувати та вільно мандрувати 23 планетами під час проходження саги або досліджувати та виконувати захопливі завдання.
  • Керуйте потужними транспортними засобами - У грі представлено понад 100 транспортних засобів з усієї галактики. Гравці можуть розігнатися до швидкості світла на "Соколі тисячоліття", щоб обігнати імперські зорельоти, битися з винищувачами TIE Першого Ордена на X-wings Опору або влаштувати перегони на Татуїні. Вони також можуть брати участь у боях і перемагати капітальні кораблі, такі як Super Star Destroyer, які можна брати на абордаж і досліджувати.
  • Приголомшливий ігровий досвід - Гравці можуть випробувати такі битви, яких ще ніколи не було в іграх LEGO, поєднуючи різні атаки разом, щоб сформувати ланцюжки комбо і відбити зустрічні атаки. Нові елементи управління бластером і механіка дають змогу гравцям точно прицілитися і сховатися в укритті, щоб продумати свій наступний хід, або використовувати навички джедая, володіючи світловим мечем і використовуючи силу.
  • Покращувані здібності персонажів - дослідження винагороджує гравців, коли вони знаходять кібер-цеглини, що відкривають нові можливості та покращують здібності різних класів персонажів, включно з джедаєм, героєм, темним боком, лиходієм, сміттярем, негідником, мисливцем на голови, дроїдом-астромеханіком і протокольним дроїдом.
  •  Завжди дружньо до сім'ї - шанувальники всіх поколінь можуть грати разом і переживати всю сагу, переказану в новому, веселому гуморі LEGO. Ця гра - доступна точка входу в галактику "Зоряних воєн", яку легко можуть узяти до рук і грати молоді люди, але водночас вона досить глибока, щоб сподобатися кожному.
Оставить свой отзыв

Просмотренные товары