EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN) (EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN)) фото 2
EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN) (EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN)) фото 3
EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN) (EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN)) фото 4
EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN) (EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN)) фото 5
EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN) (EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN)) фото 6
New

EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN)

Модель: EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN)
0 відгуків
Є в наявності
2 500 грн

EA SPORTS UFC 5 (PS5) (EN)

Реальна ударна система

Що робить бій ММА? Це ставки, техніка, драма і чиста реальність моменту. У UFC 5 це відображено в більш достовірних деталях, ніж будь-коли раніше, завдяки графічним оновленням наступного покоління, які дають нове життя ігровій анімації, системам ушкоджень, що поєднуються з жорстокістю та стратегією бойової гри, оновленням ігрового процесу, що роблять дію ще плавнішою та реалістичнішою і багато іншого.

Рушій Frostbite

Уперше в історії франшизи EA SPORTS UFC використовує рушій Frostbite, що забезпечує неперевершені поліпшення графіки для консольних ігор. Cinematic KO Replay демонструє важливі оновлення презентацій UFC у воістину інноваційній формі.

Режими гри

Оновлення включають свіжий контент, функції та випробування Fight Week, які оновлюються щомісяця відповідно до реальних подій UFC. Режим онлайн-кар'єри забезпечує підбір гравців на основі навичок, прогрес у дивізіонах і гонитву за титулами в чотирьох дивізіонах.

Нові удари та реакції на удари

Представляємо абсолютно нову анімацію ударів руками та ногами, ударів ліктями, ударів з розвороту та деяких інших ударів руками, ногами, колінами та ліктями. Крім того, нова анімація ударів імітує сильних нападників, професійних кікбоксерів і багатьох інших.

Лікарські перевірки та зупинки

Справжній збиток приносить справжні результати. Якщо гравець отримав серйозну травму - наприклад, зламаний ніс або опухле око - рефері тепер може втрутитися, призупинити дію і доручити лікарю на рингу оглянути пошкодження.


Залишити свій відгук

Переглянуті товари

New