It Takes Two (PS4\PS5) (It Takes Two (PS4\PS5)) фото 2
It Takes Two (PS4\PS5) (It Takes Two (PS4\PS5)) фото 3
It Takes Two (PS4\PS5) (It Takes Two (PS4\PS5)) фото 4
It Takes Two (PS4\PS5) (It Takes Two (PS4\PS5)) фото 5
It Takes Two (PS4\PS5) (It Takes Two (PS4\PS5)) фото 6
It Takes Two (PS4\PS5) (It Takes Two (PS4\PS5)) фото 7
It Takes Two (PS4\PS5) (It Takes Two (PS4\PS5)) фото 8
It Takes Two (PS4\PS5) (It Takes Two (PS4\PS5)) фото 9
It Takes Two (PS4\PS5) (It Takes Two (PS4\PS5)) фото 10
Hit

It Takes Two (PS4\PS5)

Модель: It Takes Two (PS4\PS5)
0 відгуків
Є в наявності
1 350 грн

У It Takes Two очевидно лише одне: разом нам краще

Вирушайте в найшаленішу подорож у житті в грі It Takes Two, різножанровому пригодницькому платформері, створеному спеціально для спільної гри. Запросіть друга грати безкоштовно завдяки функції «Версія для друга» та вирушайте долати численні веселі та божевільні випробування. Грайте за тих, хто прийняв рішення розлучитися Коді і Мей, двох людей, чарами перетворених на ляльок. Разом вони потрапляють у казковий світ, де за кожним кутом чекають несподівані перешкоди, і мимоволі змушені рятувати свої відносини, що дали тріщину.

З кожним новим рівнем освоюйте унікальні та взаємопов'язані здібності героїв. Допомагайте один одному впоратися з великою кількістю несподіваних і веселих перешкод. Надеріть пухнасті хвости білкам-розбійницям, політайте на парі трусів, попрацюйте діджеєм на жвавій вечірці в нічному клубі і прокотіться на санчатах по чарівній сніжній кулі. Пориньте в зворушливу і привабливу історію, в якій сюжет і ігровий процес переплітаються і створюють неповторні образні враження.

Гра тільки для спільного проходження

Запросіть друга грати безкоштовно завдяки версії для друга і вирушайте в захоплюючу пригоду тільки для двох. У кооперативному режимі на розділеному екрані – сидячи на одному дивані або по мережі – зустрічайте на своєму шляху різноманітні випробування, впоратися з якими можна тільки спільно.

Чарівна у своєму безумстві гра

З It Takes Two неможливо передбачити, що буде далі. У пригоді, повному властивих жанру випробувань та нових здібностей героїв, які потрібно відточувати кожному рівні, ігровий процес і сюжет химерним чином зливаються і за межі інтерактивного розповіді.

Вічна казка про взаємини

Відкрийте собі веселу і зворушливу історію складнощі, з якими стикаємося, намагаючись порозумітися друг з одним. Допоможіть Коді та Мей навчитися долати свої розбіжності. Познайомтеся з різними дивними і чарівними героями. Об'єднайте зусилля і вирушайте в незабутню пригоду разом!

Залишити свій відгук

Переглянуті товари

Hit

It Takes Two (PS4\PS5)

1 350 грн