Injustice 2 (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Injustice 2 (PS4/PS5) (RU)) фото 2
Injustice 2 (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Injustice 2 (PS4/PS5) (RU)) фото 3
Injustice 2 (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Injustice 2 (PS4/PS5) (RU)) фото 4
Injustice 2 (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Injustice 2 (PS4/PS5) (RU)) фото 5
Injustice 2 (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Injustice 2 (PS4/PS5) (RU)) фото 6

Injustice 2 (PS4/PS5) (Російські субтитри)

Модель: Injustice 2 (PS4/PS5) (RU)
0 відгуків
Є в наявності
1 000 грн

Сюжет та геймплей гри "Injustice 2" для платформи PS4/PS5

Новітня гра в жанрі файтинг у всесвіті DC, розвиваюча світ і ідеї, задані попереднім випуском серії. Тут кожна битва загартовує і розвиває культових супергероїв і суперзлодіїв за допомогою особливого спорядження, яке гравці отримують в ході численних боїв в різноманітних режимах гри. Вперше шанувальники самі вирішують, як повинні виглядати, битися і розвиватися їхні персонажі!

Injustice 2 продовжує грандіозну кінематографічну історію, розпочату в Injustice: Gods Among Us. Бетмену і його союзникам вдалося відновити справедливість в тоталітарному суспільстві, очолюваному Суперменом. Однак у виниклому хаосі народжується нова загроза, яка поставить Землю на грань виживання...

Найбільший вибір персонажів в історії файтингов всесвіту DC, а також абсолютно нові герої, ексклюзивні види і неймовірні гостьові бійці за мотивами коміксів і відеоігор!

Грандіозне протистояння набуває неймовірний розмах! Кожен бій приносить нову екіпіровку, за допомогою якої можна посилювати і змінювати улюбленого супергероя або суперлиходія всесвіту DC. Кожен видобутий предмет впливає не тільки на зовнішній вигляд персонажа, але і на те, як він бореться.

Вигідна покупка гри "Injustice 2" на UkrGame.com.ua

Якщо ви перебуваєте на даній сторінці нашого магазину і ще не визначилися остаточно з вибором, тоді швидше зв'яжіться з менеджерами, для вас завжди знайдеться цікава і вигідна пропозиція! Професійну консультацію гарантуємо. Попередньо ознайомтеся будь ласка з каталогом ігор для платформи PS4 та з каталогом ігор для платформи PS5.

Доставка по усій Україні. Вибирайте UkrGame.com.ua, залишайтеся в ігровому світі разом з нами і Injustice 2!

  • Платформа (для ігор)PlayStation 4/PlayStation 5
  • Жанри ігорЄдиноборства
  • МоваРосійська версія
  • Кількість гравців1-2
Залишити свій відгук

Переглянуті товари