Підписка Xbox Live Gold на 6 місяців (EU/RU/USA) (Xbox Live Gold 6M EU/RU/USA) фото 2

Підписка Xbox Live Gold на 6 місяців (EU/RU/USA)

Модель: Xbox Live Gold 6M EU/RU/USA
0 відгуків
Є в наявності
990 грн

Підписка Xbox Live Gold на 6 місяців (EU/RU/USA): переваги для ігрового процесу від платформи Xbox One

Багатокористувацька гра для всіх. Будуйте разом з друзями дивовижні і вражаючі світи. Змагайтеся в азартних матчах, що вимагають швидкої реакції і блискавичних рішень! Золотий статус Xbox Live Gold — це абсолютно новий рівень для спільних і змагальних ігор на домашній консолі. Грайте з найвідомішими спільнотами геймерів по найсучаснішій багатокористувацькій мережі. Поодинці ти можеш багато чого. А в компанії — все!

Безкоштовні ігри та знижки. Ви зможете безкоштовно пограти у 2-4 гри кожен місяць. Заощаджуйте завдяки знижкам до 50% на ігри для Xbox.

Купити "Підписку Xbox Live Gold на 6 місяців (EU/RU/USA)" вигідно на UkrGame.com.ua

Ви в пошуках новенького аксесуара для консолі від американського виробника Microsoft, але не впевнені у виборі? В такому випадку звертайтеся за консультацією до наших менеджерів, які обов'язково вам допоможуть, відповівши на усі запитання. Для цього зв'яжіться за контактними даними, попередньо ознайомившись з каталогом аксесуарів для платформи Xbox One.

Доставка здійснюється по усій Україні. Розширюйте свої ігрові можливості з Підписка Xbox Live Gold на 6 місяців (EU/RU/USA) разом з UkrGame!

  • ПлатформаXbox One;Xbox Series
  • Гарантія12 місяців
Залишити свій відгук

Переглянуті товари