Підписка Xbox Live Gold на 3 місяці (EU/RU/USA) (Xbox Live Gold 3M EU/RU/USA) фото 2

Підписка Xbox Live Gold на 3 місяці (EU/RU/USA)

Модель: Xbox Live Gold 3M EU/RU/USA
0 відгуків
Є в наявності
699 грн

Підписка Xbox Live Gold на 3 місяці (EU/RU/USA): переваги для ігрового процесу від платформи Xbox One

Багатокористувацька гра для всіх. Будуйте разом з друзями дивовижні і вражаючі світи. Змагайтеся в азартних матчах, що вимагають швидкої реакції і блискавичних рішень! Золотий статус Xbox Live Gold — це абсолютно новий рівень для спільних і змагальних ігор на домашній консолі. Грайте з найвідомішими спільнотами геймерів по найсучаснішій багатокористувацькій мережі. Поодинці ти можеш багато чого. А в компанії — все!

Безкоштовні ігри та знижки. Ви зможете безкоштовно пограти у 2-4 гри кожен місяць. Заощаджуйте завдяки знижкам до 50% на ігри для Xbox.

Купівля "Підписки Xbox Live Gold на 3 місяці (EU/RU/USA)" на UkrGame.com.ua — це завжди вигідно

Помітили чудовий аксесуар на сторінках нашого інтернет-магазину, або ж просто виникла цікавість до ігрової тематики? Команда UkrGame надає усім клієнтам без винятку повну професійну консультацію! Для цього будь ласка заздалегідь ознайомтеся з каталогом аксесуарів для платформи Xbox One і зв'яжіться з менеджерами за контактною інформацією на нашому сайті.

Доставка по усій території України. Ігрове співтовариство чекає на вас разом з UkrGame і Підпискою Xbox Live Gold на 3 місяці (EU/RU/USA)!

  • ПлатформаXbox One;Xbox Series
  • Гарантія12 місяців
Залишити свій відгук

Переглянуті товари