Підписка Xbox EA Access на 12 місяців (EU/RU) (Xbox EA Access 12M EU/RU) фото 2

Підписка Xbox EA Access на 12 місяців (EU/RU)

Модель: Xbox EA Access 12M EU/RU
0 відгуків
Є в наявності
1 299 грн

Підписка Xbox EA Access на 12 місяців (EU/RU): переваги для ігрового процесу від платформи Xbox One

EA Access. Не просто отримайте гру — отримайте більше від вашої гри з EA Access. Учасники отримують більше нагород, більш ексклюзивний контент і необмежений доступ до більшої кількості топових ігор.

Більше нагород, більше контенту, більше доступу. Розблокуйте ексклюзивні внутрішньоігрові випробування і нагороди, контент тільки для передплатників, ігри в релізи до їх виходу і доступ до бібліотеки кращих ігор.

Спробуйте абсолютно нові ігри. Грайте в нові випуски ігор в EA на Xbox до 10 годин. Грайте в повну версію гри, а не в бета-версію або демо-версію, і весь прогрес буде збережений, якщо ви вирішите купити цю гру.

Отримайте необмежений доступ до бібліотеки топових ігор. Перегляньте колекцію найулюбленіших ігор EA на Xbox, в тому числі улюблені фанатами ігрові серіали, такі як Battlefield, FIFA, Dragon Age, The Sims і багато інших.

Вигідна покупка "Підписки Xbox EA Access на 12 місяців (EU/RU)" на UkrGame.com.ua

Якщо ви перебуваєте на даній сторінці нашого магазину і ще не визначилися остаточно з вибором, тоді швидше зв'яжіться з менеджерами, для вас завжди знайдеться цікава і вигідна пропозиція! Професійну консультацію гарантуємо. Попередньо ознайомтеся будь ласка з каталогом аксесуарів для платформи Xbox One.

Доставка по усій Україні. Вибирайте UkrGame.com.ua, залишайтеся в ігровому світі разом з нами і Підпискою Xbox EA Access на 12 місяців (EU/RU)!

  • ПлатформаXbox One;Xbox Series
  • Гарантія12 місяців
Залишити свій відгук

Переглянуті товари