• Блискавична доставка по Україні
  • Гарантія та сервіс
  • Знижки постійним клієнтам
  • Обмін і повернення без проблем

Останні новини

Дивитися всі новини

ВР очки для PS4 – желанный подарок геймеру

Подарки под ёлочку ждут все дети, и которым по 25 лет, 30 или 60. Геймерские подарки – всегда новые впечатления от мировых разработчиков игр, приставок. Спросите знакомых любителей видеоигр о желаемом Новогоднем подарке. Большинство ответит, что ВР очки для PS4. 

26 грудня 2018

Геймерские подарки, или что подарить парню на день рождения 18 лет

Когда у близкого человека случается важное событие в жизни или приближается дата рождения, хочется порадовать его незабываемым сюрпризом, который вызовет бурю положительных эмоций. Особенно задумываешься над идеей сюрприза, когда близкому человеку вот-вот должно исполниться 18

18 грудня 2018

Интернет-магазин приставок

Вітаємо Вас в магазині UkrGame! UkrGame це магазин, що спеціалізується на продажу ігрових приставок, ігор, аксесуарів з 2013 року. Ми команда професіоналів, які знають все, що стосується ігрових консолей, їх можливостей і характеристик. Основною нашою перевагою є низькі ціни, ноявність великого асортименту товару на складі. І саме головне, ми завжди підскажемо, і допоможемо з вибором ігрової консолі, щоб ви отримали саме те, що потрібно саме Вам. Гарних покупок в магазині UkrGame!)

Ігрові приставки інтернет-магазину UKRGAME

В нас дуже простто придбати ігрову консоль. В нашому магазині завжди в наявності всі сучасні моделі ігрових приставок таких як PS4 Slim, PS4 Pro, Xbox One S, Xbox One X, Nintendo Switch, а також PS3 и Xbox 360 S, E. Дуже великий вибір оригінальних дисків з іграми, геймпадів, аксесуарів до них. Всі новинки ігрової індустрії зявляються у нас в день виходу і по дуже приємним цінам.