Returnal PS5 (Російська озвучка) (Returnal PS5 (UA)) фото 2
Returnal PS5 (Російська озвучка) (Returnal PS5 (UA)) фото 3
Returnal PS5 (Російська озвучка) (Returnal PS5 (UA)) фото 4
Returnal PS5 (Російська озвучка) (Returnal PS5 (UA)) фото 5
Returnal PS5 (Російська озвучка) (Returnal PS5 (UA)) фото 6
Returnal PS5 (Російська озвучка) (Returnal PS5 (UA)) фото 7
Hit New

Returnal PS5 (Російська озвучка)

Модель: Returnal PS5 (UA)
0 відгуків
Є в наявності
1 299 грн

Літальний апарат Селени розбився у дивному мінливому світі. Тепер вона має знайти шлях до порятунку на спустошених землях древньої цивілізації. Самотня героїня має вижити будь-якою ціною, адже порятунку чекати немає звідки. Раз за разом вона зазнає поразки, тож змушена вперто продовжувати свою подорож після кожної невдачі.

Невблаганний ігроладний світ жанру roguelike швидко дасть зрозуміти, що з кожним циклом планета змінюється, як і речі, якими ви можете користуватися. Кожна петля пропонує нову комбінацію, змушуючи вас виходити за межі звичного і щоразу розробляти нову стратегію бою.

Неймовірні візуальні ефекти перенесуть вас у холодну красу світу, що вмирає, але не перестає дивувати несподіванками на кожному кроці. Від пекельних перестрілок до карколомних сюжетних поворотів у суворому та безжалісному світі. Досліджуйте, вивчайте та бийтеся, щоби завершити подорож, яка не прощає помилок, і де таємниці чатують на кожному кроці.

Процедурний світ Returnal створений для того, щоби грати знову і знову. Ви програєте і впадете, але знову встанете, обтрусите пил та кинетесь у бій назустріч смерті і новому відродженню.

Купити гру "Returnal" вигідно на UkrGame.com.ua

  • ПлатформаPlayStation 5
Залишити свій відгук

Переглянуті товари

Hit New