Dying Light 2: Stay Human (PS5) (Російські субтитри) (Dying Light 2: Stay Human (PS5) (RU)) фото 2
Dying Light 2: Stay Human (PS5) (Російські субтитри) (Dying Light 2: Stay Human (PS5) (RU)) фото 3
Dying Light 2: Stay Human (PS5) (Російські субтитри) (Dying Light 2: Stay Human (PS5) (RU)) фото 4
Dying Light 2: Stay Human (PS5) (Російські субтитри) (Dying Light 2: Stay Human (PS5) (RU)) фото 5
Dying Light 2: Stay Human (PS5) (Російські субтитри) (Dying Light 2: Stay Human (PS5) (RU)) фото 6
New

Dying Light 2: Stay Human (PS5) (Російські субтитри)

Модель: Dying Light 2: Stay Human (PS5) (RU)
0 відгуків
Є в наявності
1 899 грн

Сюжет та геймплей гри "Dying Light 2: Stay Human" для платформи PS5

Понад двадцять років тому ми намагалися побороти цей вірус в Харрані... і зазнали поразки. Тепер ми програємо знову. Місто — останнє з великих людських поселень — роздирає внутрішня ворожнеча. Цивілізація відкинута в темряву середньовіччя, але надія ще жива.

Ви блукач, якому під силу вирішити долю Міста, але ваші виняткові здібності мають свою ціну. Вас переслідують незрозумілі і дивні спогади. У гонитві за правдою ви опиняєтеся в самому епіцентрі бойових дій. Відточуйте свою майстерність, перемагайте ворогів і знаходите союзників. Для цього вам знадобляться не тільки кулаки, але й кмітливість. Дізнайтеся похмурі секрети сильних світу цього, виберіть сторону і візьміть долю у власні руки. Що б ви не робили, не забувайте про одне... Завжди треба залишатися людиною.

Особливості гри:

  • Великий відкритий світ. Станьте частиною Міста, що переживає темні часи. Шукайте зручні маршрути і знаходьте таємні шляхи на численних рівнях і в різних районах.
  • Винахідлива жорстокість. Використовуйте свої навички паркуру, щоб отримати перевагу навіть в найжорстокіших боях. Кмітливість, пастки і саморобна зброя стануть вашими найкращими друзями.
  • Зміна дня і ночі. Дочекайтеся ночі, щоб навідатися в похмурі лігва заражених. Світло сонця розганяє тварюк по норах, але із заходом чудовиська залишають свої укриття і виходять на полювання.
  • Вибір і наслідки. Ваші дії визначають майбутнє і вигляд Міста. Враховуйте розклад сил і приймайте рішення на тлі зростаючих протиріч, щоб створити власний світ.
  • Команди з 2-4 гравців. Грайте командою з 2-4 гравців. Створюйте свої ігри або приєднуйтесь до інших людей. Подивіться на світи, створені гравцями з іншими поглядами.

Придбати гру "Dying Light 2: Stay Human" на UkrGame.com.ua за вигідною ціною

Ви новачок в ігровій тематиці або ж бажаєте вибрати чудовий геймерський подарунок близькій людині? В такому випадку звернулися за адресою, тому що команда UkrGame завжди готова допомогти своїм існуючим та потенційним клієнтам! Зв'яжіться будь ласка з нашими менеджерами для отримання повної консультації (контакти). Рекомендуємо попередньо ознайомитися з каталогом ігор для платформи PS5.

Доставка здійснюється по усій Україні. UkrGame.com.ua і Dying Light 2: Stay Human допоможуть вам доторкнутися до ігрової спільноти!

  • Платформа (для ігор)PlayStation 5
  • Жанри ігорБойовик
  • МоваРосійська версія
  • Кількість гравців1
Залишити свій відгук

Переглянуті товари