Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (Російські субтитри) (Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (RU)) фото 2
Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (Російські субтитри) (Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (RU)) фото 3
Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (Російські субтитри) (Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (RU)) фото 4
Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (Російські субтитри) (Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (RU)) фото 5
Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (Російські субтитри) (Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (RU)) фото 6

Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (Російські субтитри)

Модель: Dungeons & Dragons: Dark Alliance (PS5) (RU)
0 відгуків
Є в наявності
650 грн

Сюжет та геймплей гри "Dungeons & Dragons: Dark Alliance" для платформи PS5

Dark Alliance оживляє світ Dungeons & Dragons в захоплюючій RPG з боями в реальному часі і динамічною мережевою грою. Морозні велетні і мстиві дракони безчинствують в долині Крижаного Вітру, а майбутні армії зла з кожним днем ​​стають все сильнішими.

Чотири героя повинні відбити натиск потвор і захистити морозний край від темряви. Виберіть свого героя і об'єднуйтеся з трьома друзями, щоб битися з легендарними монстрами. Досліджуйте холодний світ долини Крижаного Вітру, борючись з нестримними босами, заробляючи потужне спорядження і відкриваючи нові здібності, щоб пройти найскладніші випробування.

Особливості гри:

  • Перемагайте нестримних чудовиськ. В Dark Alliance гравців чекає зустріч з легендарними монстрами зі світу Dungeons & Dragons. Морозні велетні, біхольдери, білі дракони — вам знадобиться неабияка могутність, щоб здобути над ними верх наперекір усім шансам.
  • Боріться пліч-о-пліч з друзями. Об'єднуйтеся з трьома друзями і боріться разом в динамічній грі із захоплюючими битвами в реальному часі. Обрушуйте руйнівні комбінації на нестримних чудовиськ, занадто сильних, щоб впоратися з ними поодинці.
  • Виберіть свого героя. Грайте за одного з чотирьох різних героїв, у кожного з яких свій унікальний стиль гри і здібності, що налаштовуються. Виконуйте завдання і перемагайте босів, щоб відкрити нові навички та отримати могутнє спорядження, що дозволить пройти ще складніші випробування.
  • Подолайте крижані пустки. Dark Alliance оживляє світ Dungeons & Dragons як ніколи раніше. Досліджуйте холодний і небезпечний світ долини Крижаного Вітру, захищаючи батьківщину від полчищ огидних монстрів.

Придбати гру "Dungeons & Dragons: Dark Alliance" на UkrGame.com.ua за вигідною ціною

Ви новачок в ігровій тематиці або ж бажаєте вибрати чудовий геймерський подарунок близькій людині? В такому випадку звернулися за адресою, тому що команда UkrGame завжди готова допомогти своїм існуючим та потенційним клієнтам! Зв'яжіться будь ласка з нашими менеджерами для отримання повної консультації (контакти). Рекомендуємо попередньо ознайомитися з каталогом ігор для платформи PS5.

Доставка здійснюється по усій Україні. UkrGame.com.ua і Dungeons & Dragons: Dark Alliance допоможуть вам доторкнутися до ігрової спільноти!

  • Платформа (для ігор)PlayStation 5
  • Жанри ігорБойовик;Рольові ігри
  • МоваРосійська версія
  • Кількість гравців1
Залишити свій відгук

Переглянуті товари