Demon’s Souls (PS5) (Російські субтитри) (Demon’s Souls (PS5) (RU)) фото 2
Demon’s Souls (PS5) (Російські субтитри) (Demon’s Souls (PS5) (RU)) фото 3
Demon’s Souls (PS5) (Російські субтитри) (Demon’s Souls (PS5) (RU)) фото 4
Demon’s Souls (PS5) (Російські субтитри) (Demon’s Souls (PS5) (RU)) фото 5
Demon’s Souls (PS5) (Російські субтитри) (Demon’s Souls (PS5) (RU)) фото 6

Demon’s Souls (PS5) (Російські субтитри)

Модель: Demon’s Souls (PS5) (RU)
0 відгуків
Є в наявності
1 250 грн

Сюжет та геймплей гри "Demon’s Souls" для платформи PS5

Рімейк класичної гри Demon's Souls для PlayStation від ігрових студій PlayStation Studios і Bluepoint Games. Вас чекає майстерно відтворений з нуля світ темного фентезі, оповитий моторошними туманами. Тих, хто вже знайомий з випробуваннями і небезпеками Demon's Souls, очікує знайома пригода - але на цей раз з приголомшливою оновленою графікою і високою продуктивністю.

Засліплений жаданням влади король Аллант, дванадцятий правитель Болетаріі, використовував стародавні таїнства душ, щоб пробудити Найстаршого - демона, який народився на зорі часів. З поверненням Найстаршого Болетарію став заволікати безбарвний туман, який випускає на свободу страхітливих істот, які харчуються людськими душами. Втративши душі, люди втрачають розум і перетворюються в порожні оболонки, якими рухає лише бажання завдати шкоди тим, хто вижив.

Зараз Болетарія відрізана від зовнішнього світу, а лицарі, які зважилися пробратися скрізь густий туман в ім'я порятунку мешканців цієї землі, пропадають безслідно один за іншим. Взявши на себе роль самотнього воїна, ви підете через згубний туман назустріч смертельним небезпекам, щоб заслужити титул нищителя демонів і вигнати Найстаршого назад в його древнє лігво.

Вигідна покупка гри "Demon’s Souls" на UkrGame.com.ua

Якщо ви перебуваєте на даній сторінці нашого магазину і ще не визначилися остаточно з вибором, тоді швидше зв'яжіться з менеджерами, для вас завжди знайдеться цікава і вигідна пропозиція! Професійну консультацію гарантуємо. Попередньо ознайомтеся будь ласка з каталогом ігор для платформи PS5.

Доставка по усій Україні. Вибирайте UkrGame.com.ua, залишайтеся в ігровому світі разом з нами і Demon’s Souls!

  • Платформа (для ігор)PlayStation 5
  • Жанри ігорБойовик
  • МоваРосійська версія
  • Кількість гравців1
Залишити свій відгук

Переглянуті товари