Deathloop (PS5) (Російська озвучка) (Deathloop (PS5) (RU)) фото 2
Deathloop (PS5) (Російська озвучка) (Deathloop (PS5) (RU)) фото 3
Deathloop (PS5) (Російська озвучка) (Deathloop (PS5) (RU)) фото 4
Deathloop (PS5) (Російська озвучка) (Deathloop (PS5) (RU)) фото 5
Deathloop (PS5) (Російська озвучка) (Deathloop (PS5) (RU)) фото 6
52%

Deathloop (PS5) (Російська озвучка)

Модель: Deathloop (PS5) (RU)
0 відгуків
Є в наявності
2 299 грн 1 100 грн

Сюжет та геймплей гри "Deathloop" для платформи PS5

Deathloop — шутер нового покоління від ліонської студії Arkane, авторів знаменитої серії Dishonored. Deathloop — історія про двох убивць в тимчасовій петлі, які проживають один і той же день знову і знову. Для Кольта єдиний шанс вирватися з петлі — до кінця дня знищити вісім ключових цілей. Кожен виток петлі — це можливість дізнатися щось про світ, випробувати нові шляхи і методи, отримати нову зброю і здібності.

Спробувати. Померти. Повторити. Кожен виток петлі — це можливість щось змінити. Адаптуйтеся під ситуацію: можна непомітно крастися до мети, зайвий раз не вступаючи в конфронтацію, а можна влаштовувати гучні перестрілки. Дізнавайтеся секрети, збирайте відомості про цілі, розширюйте арсенал. Надприродні здібності і страхітливі знаряддя вбивства — в цій справі всі засоби хороші, якщо підібрати їх поєднання з розумом.

Мережеві баталії всередині одиночної гри. Полюбляєте грати за героїв або лиходіїв? На Кольта полює Джуліанна, якою може керувати інший гравець. Якщо у вас є бажання побешкетувати, залазьте в її стильні кросівки і вламуйтесь в чужу гру — нехай Кольт побігає! Але якщо ви в таке грати не хочете, то й не треба. Просто вкажіть, що Джуліаною завжди повинен керувати комп'ютер.

Острів "Чорний риф" — рай чи в'язниця? Вражаючі світи — фірмовий знак Arkane. Deathloop відправить вас в приголомшливий ретрофутуристичний світ в дусі 1960-х. Чорний риф — стильна країна чудес, але для Кольта цей острів — в'язниця, де смерть позбавлена ​​сенсу, а у лиходіїв вічне свято.

Купівля гри "Deathloop" на UkrGame.com.ua — це завжди вигідно

Помітили гру вашої мрії на сторінках нашого інтернет-магазину, або ж просто виникла цікавість до ігрової тематики? Команда UkrGame надає усім клієнтам без винятку повну професійну консультацію! Для цього будь ласка заздалегідь ознайомтеся з каталогом ігор для платформи PS5 і зв'яжіться з менеджерами за контактною інформацією на нашому сайті.

Доставка по усій території України. Ігрове співтовариство чекає на вас разом з UkrGame і Deathloop!

  • Платформа (для ігор)PlayStation 5
  • Жанри ігорБойовик;Шутер
  • МоваРосійська версія
  • Кількість гравців1
Залишити свій відгук

Переглянуті товари

52%