Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal (PlayStation Portal) фото 2
Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal (PlayStation Portal) фото 3
Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal (PlayStation Portal) фото 4
Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal (PlayStation Portal) фото 5
Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal (PlayStation Portal) фото 6
Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal (PlayStation Portal) фото 7
Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal (PlayStation Portal) фото 8
New

Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal

Модель: PlayStation Portal
0 відгуків
Є в наявності
12 299 грн

PS5 у вас на долоні

Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal надає доступ до ігор на вашій консолі PS5 через домашню мережу Wi-Fi, даючи змогу поринути у гру без потреби в телевізорі.

Грайте в ігри зі своєї колекції!

Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal дає змогу грати в сумісні ігри, установлені на вашій консолі PS5, зокрема у ваші улюблені ігри для PS5 та PS4.

Зануртеся з головою в атмосферу гри завдяки функціям бездротового контролера DualSense

Відчуйте ефект занурення завдяки тактильному зворотному зв’язку та адаптивним спусковим гачкам у сумісних іграх. Динамічна вібрація використовується як реакція на ваші дії у грі й імітує вплив навколишнього середовища. Динамічний опір імітує ефекти взаємодії зі спорядженням та іншими об’єктами в сумісних іграх PS5.

Чудовий РК-екран із діагоналлю 8 дюймів

Насолоджуйтеся вишуканими деталями своїх улюблених ігор, коли вони оживають на яскравому екрані з якістю зображення Full HD.

60 fps із роздільною здатністю 1080p

Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal забезпечує неймовірну плавність ігрового процесу з кадровою частотою до 60 fps і високою чіткістю зображення на екрані з роздільною здатністю 1080p.

Швидко починайте гру

Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal створено для забезпечення неймовірної якості ігрового процесу. Це означає, що ви можете ввімкнути його, натиснути кнопку для підключення до вашої консолі PS5 і швидко почати гру.

*Пристрій дистанційної гри PlayStation Portal може використовуватися для потокової трансляції сумісних ігор, установлених на вашій консолі PS5. Для використання пристрою дистанційної гри PlayStation Portal потрібне високошвидкісне з’єднання з Інтернетом через мережу Wi-Fi зі швидкістю передачі даних щонайменше 5 Мбіт/с. Для більш комфортної гри рекомендовано використовувати високошвидкісне з’єднання зі швидкістю передачі даних принаймні 15 Мбіт/с. Якість з’єднання та можливості зв’язку можуть залежати від мережевого середовища. Потрібні: консоль PS5, обліковий запис PlayStation Network. Консоль PS5 має бути підключена до Інтернету з використанням високошвидкісного з’єднання, бути повністю ввімкненою або перебувати в режимі спокою й має бути сполученою з вашим пристроєм дистанційної гри PlayStation Portal.

Залишити свій відгук

Переглянуті товари