Геймпад DualSense EDGE PlayStation 5 (DualSense Wireless EDGE for PlayStation 5 ) фото 2
Геймпад DualSense EDGE PlayStation 5 (DualSense Wireless EDGE for PlayStation 5 ) фото 3
Геймпад DualSense EDGE PlayStation 5 (DualSense Wireless EDGE for PlayStation 5 ) фото 4
Геймпад DualSense EDGE PlayStation 5 (DualSense Wireless EDGE for PlayStation 5 ) фото 5

Геймпад DualSense EDGE PlayStation 5

Модель: DualSense Wireless EDGE for PlayStation 5
0 відгуків
Є в наявності
8 499 грн

Геймпад DualSense EDGE Wireless Controller White/Black для PlayStation 5: переваги для ігрового процесу від платформи PS5
Зберігайте контроле

р у чохлі для носінняУ комплекті:

  1. Бездротовий контролер DualSense EDGE 
  2. Кабель USB 
  3. 2 стандартні накладки
  4. 2 високі накладки
  5. 2 низькі накладки
  6. 2 напівкруглі задні кнопки
  7. 2 задні кнопки у вигляді важеля
  8. Корпус роз"єму
  9. Чохол для транспортування


Відкрийте для себе хвилюючий світ захоплюючих і реалістичних ігор з новим контролером для PS5, який підтримує тактильну віддачу і динамічний тригерний ефект. Бездротовий контролер DualSense також оснащений вбудованим мікрофоном і кнопкою Create для створення контенту — і все це ви отримуєте в неймовірно ергономічному корпусі. Заряджайте та грайте, тепер за допомогою USB Type-C.

Відчуйте фізичну віддачу у відповідь на ваші дії в грі з парними приводами, які замінили вібромоторчик. У ваших руках динамічна вібрація контролера дозволить симулювати широкий спектр відчуттів — від оточення в грі до віддачі різних видів зброї. Випробуйте реалістичні відчуття від взаємодії з предметами і оточенням в грі та завдяки різного ступеня зусилля і опору тригерів. Ви зможете реально відчути натяг тятиви або удар по гальмах і повністю зануритися в дію гри.

Візьміть управління в свої руки завдяки контролеру з удосконаленим двоколірним дизайном, який поєднує в собі знайоме розташування кнопок, поліпшені джойстики та повністю перероблену світлову панель. Деякі ігри використовують додаткові можливості контролера, додаючи ще один рівень сприйняття завдяки звуковим ефектам високої чіткості. А вбудований акселерометр і гіроскоп забезпечують інтуїтивно зрозуміле управління рухами для підтримуваних ігор.

Спілкуйтеся з друзями в чаті завдяки вбудованому мікрофону або підключивши гарнітуру через роз'єм 3,5 мм. Легко відключайте мікрофон за допомогою спеціальної кнопки вимикання звуку. Записуйте найефектніші ігрові моменти і ведіть стрім за допомогою кнопки Create. Спираючись на успіх кнопки Share, кнопка Create пропонує гравцям ще більше можливостей для створення ігрового контенту і трансляції своїх пригод в прямому ефірі.


Залишити свій відгук

Переглянуті товари