Дисковод Sony PlayStation 5 Slim Disc Drive (Дисковод Sony PlayStation 5 Slim Disc Drive) фото 2
Дисковод Sony PlayStation 5 Slim Disc Drive (Дисковод Sony PlayStation 5 Slim Disc Drive) фото 3
Дисковод Sony PlayStation 5 Slim Disc Drive (Дисковод Sony PlayStation 5 Slim Disc Drive) фото 4

Дисковод Sony PlayStation 5 Slim Disc Drive

Модель: Дисковод Sony PlayStation 5 Slim Disc Drive
0 відгуків
Очікування 2-3 дні
4 999 грн


Оптичний привід для консолей PS5 Slim Digital Edition

 

Додайте оптичний привід до своєї PlayStation 5 Slim Digital Edition* і відкривайте ігри та фільми на Blu-Ray. Грайте в ігри для PS5 і великий каталог підтримуваних ігор для PS4 на дисках Blu-ray.

* Цей продукт призначений лише для консолей PS5 Digital Edition (CFI-2000 - група тонких моделей). Привід відтворює диски Blu-ray 4K Ultra HD, звичайні диски Blu-ray і DVD. Щоб підключити оптичний привід і консоль PS5 під час налаштування, потрібне підключення до Інтернету.


Особливості:

Максимальна сумісність: Дисковод створений спеціально для консолей PlayStation 5 Digital Edition, гарантуючи ідеальну сумісність та безперебійну роботу з вашою гейм-консоллю.

Легкість використання: Інтуїтивний та простий у використанні, наш дисковод дозволяє з легкістю вставляти та витягувати диски, щоб ви могли швидко почати грати у свої улюблені ігри.

Висока швидкість зчитування: Забудьте про затримки та очікування. Наш дисковод забезпечить вам швидке та ефективне зчитування даних з дисків, забезпечуючи безперебійний геймплей.

Компактний та сучасний дизайн: Завдяки стильному та компактному дизайну, дисковод ідеально вписується в естетику вашого геймерського простору, додаючи йому сучасності та оновленого вигляду.

Надійність та висока якість: Виготовлений з високоякісних матеріалів, дисковод є надійним і довговічним рішенням для забезпечення стабільної роботи вашої консолі.

Залишити свій відгук

Переглянуті товари