The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (Англійська версія) (The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (EN)) фото 2
The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (Англійська версія) (The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (EN)) фото 3
The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (Англійська версія) (The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (EN)) фото 4
The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (Англійська версія) (The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (EN)) фото 5
The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (Англійська версія) (The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (EN)) фото 6

The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (Англійська версія)

Модель: The Yakuza Remastered Collection (PS4/PS5) (EN)
0 відгуків
Є в наявності
1 599 грн

Сюжет та геймплей гри "The Yakuza Remastered Collection" для платформи PS4/PS5

Оцініть епопею Кадзума Кірю в прекрасних оновлених версіях ігор Yakuza 3, 4 і 5. Контент відновлений, локалізація оновлена, а нічне життя і не тільки ще більш видовищне з оновленою графікою!

Через рік після війни між регіонами Канто і Кансай, в Yakuza 3 Remastered Кадзума Кірю і Харука Савамура залишають нещадні вулиці Камурі-те і направляються на острів Окінава, щоб заснувати притулок «Берізка». Однак, незважаючи на всі старання Кірю, його темне минуле ставить під загрозу майбутнє притулку, який потрапляє в круговорот боротьби між кланом Тодзё і вищими державними чинами. Так починається нова захоплююча історія, яка розгорнеться на вулицях несплячого району Камурі-те в Токіо і на тропічному острові Окінава. Чи зуміє Кірю врятувати дітей і свій притулок від страшної загрози, яку уособлюють безжальні якудза і політики?

Історія Yakuza 4 Remastered, яка починається в Токіо 2010 з вбивства в районі червоних ліхтарів, незабаром закручує все місто в шалений вир людських пристрастей. Зазвичай подібні події нікого тут не дивують. Так все було б і на цей раз... поки в цій справі не з'явилася одна жінка, обтяжена горем. Немов метеликів, що летять на полум'я, це зловісне місце призводить різних людей до «легендарного якудза», Кадзума Кірю. І коли долі чотирьох героїв перетинаються, починає складатися зворушлива повість про жорстокий і пристрасний спосіб життя, який вони для себе обрали.

У грудні 2012 року Кадзума Кірю відмовився від способу життя «легендарного якудза» і покинув свій тихий притулок в Окінаві, так починається історія Yakuza 5 Remastered. Тепер він живе в Фукуоці, де приховує свою особистість, працюючи водієм таксі в районі червоних ліхтарів. Він робить все це, щоб дорога йому людина могла виконати свою «мрію». Однак незабаром статус-кво, встановлений між якудза з регіонів Канто і Кансай, починає порушуватися. Десь в тіні зароджується похмура змова, покликана розв'язати війну, в яку будуть втягнуті всі злочинні організації Японії. Щоб захистити «мрії» коханої людини, Кірю повинен знову прийняти бій.

Купити гру "The Yakuza Remastered Collection" вигідно на UkrGame.com.ua

Ви в пошуках новенької гри для консолі від японського виробника Sony, але не впевнені у виборі? В такому випадку звертайтеся за консультацією до наших менеджерів, які обов'язково вам допоможуть, відповівши на усі запитання. Для цього зв'яжіться за контактними даними, попередньо ознайомившись з каталогом ігор для платформи PS4 та з каталогом ігор для платформи PS5.

Доставка здійснюється по усій Україні. Розширюйте свої ігрові враження з новенькою грою The Yakuza Remastered Collection разом з UkrGame!

  • Платформа (для ігор)PlayStation 4/PlayStation 5
  • Жанри ігорБойовик;Пригоди
  • МоваАнглійська версія
  • Кількість гравців1
Залишити свій відгук

Переглянуті товари