Marvel's Avengers (PS4/PS5) (Російська озвучка) (Marvel's Avengers (PS4/PS5) (RU)) фото 2
Marvel's Avengers (PS4/PS5) (Російська озвучка) (Marvel's Avengers (PS4/PS5) (RU)) фото 3
Marvel's Avengers (PS4/PS5) (Російська озвучка) (Marvel's Avengers (PS4/PS5) (RU)) фото 4
Marvel's Avengers (PS4/PS5) (Російська озвучка) (Marvel's Avengers (PS4/PS5) (RU)) фото 5
Marvel's Avengers (PS4/PS5) (Російська озвучка) (Marvel's Avengers (PS4/PS5) (RU)) фото 6

Marvel's Avengers (PS4/PS5) (Російська озвучка)

Модель: Marvel's Avengers (PS4/PS5) (RU)
0 відгуків
Є в наявності
1 345 грн

Сюжет та геймплей гри "Marvel's Avengers" для платформи PS4/PS5

Вам належить зібрати команду Найбільших героїв Землі, прийняти свою силу і втілити в життя свої мрії про подвиги. Зустрітися з грандіозним пригодницьким бойовиком від третьої особи, що поєднує в собі захоплюючий сюжет і захоплюючий ігровий процес. Сформуйте онлайн-команду, в якій може бути до чотирьох осіб, освойте неймовірні здібності, виберіть героїв з регулярно поповнювального списку і захистіть Землю від загрози, що насувається.

Дія гри починається в День Месників, коли Капітан Америка, Залізна Людина, Халк, Чорна Вдова і Тор урочисто відкривають в Сан-Франциско нову штаб-квартиру Месників. На жаль, святу судилося тривати недовго: з вини невідомого противника відбувається страшна катастрофа, яка обертається численними жертвами і руйнуваннями. У трагедії, що трапилася звинувачують Месників, і загін розпадається. П'ять років по тому, в пору, коли супергерої оголошені поза законом, а над світом нависла страшна загроза, цілеспрямована юна Камала Хан відправляється в повну небезпек подорож. Перед нею стоїть непросте завдання: відшукати і знову об'єднати Месників, щоб дати відсіч таємничії новій силі — АІМ.

Придбати гру "Marvel's Avengers" на UkrGame.com.ua за вигідною ціною

Ви новачок в ігровій тематиці або ж бажаєте вибрати чудовий геймерський подарунок близькій людині? В такому випадку звернулися за адресою, тому що команда UkrGame завжди готова допомогти своїм існуючим та потенційним клієнтам! Зв'яжіться будь ласка з нашими менеджерами для отримання повної консультації (контакти). Рекомендуємо попередньо ознайомитися з каталогом ігор для платформи PS4 та з каталогом ігор для платформи PS5.

Доставка здійснюється по усій Україні. UkrGame.com.ua і Marvel's Avengers допоможуть вам доторкнутися до ігрової спільноти!

  • Платформа (для ігор)PlayStation 4/PlayStation 5
  • Жанри ігорБойовик
  • МоваРосійська версія
  • Кількість гравців1
Залишити свій відгук

Переглянуті товари