Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (Російська озвучка) (Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (RU)) фото 2
Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (Російська озвучка) (Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (RU)) фото 3
Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (Російська озвучка) (Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (RU)) фото 4
Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (Російська озвучка) (Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (RU)) фото 5
Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (Російська озвучка) (Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (RU)) фото 6

Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (Російська озвучка)

Модель: Hasbro Family Fun Pack (PS4/PS5) (RU)
0 відгуків
Є в наявності
999 грн

Сюжет та геймплей гри "Hasbro Family Fun Pack" для платформи PS4/PS5

Кращі ігри Hasbro для всієї родини в одному наборі! Комплект "Hasbro Family Fun Pack" включає в себе Monopoly Plus, Boggle, Trivial Pursuit і Risk! Грайте зі своїми друзями, родиною та гравцями з усього світу по мережі!

З грою "Monopoly Plus" ігрова дошка оживає! Тривимірне місто буде змінюватися в міру ваших дій. Швидкий режим і 6 основних правил. Викладайте ігрові знімки в соцмережі. Це класика на новому рівні!

Киньте виклик собі або друзям в оновленій грі "Boggle". Виберіть один з декількох варіантів або зіграйте за своїми правилами! Шукайте слова швидко, дійте рішуче!

Переосмислення відомої телевікторини. Вас чекають в грі "Trivial Pursuit Live!" сучасний антураж і питання від кращих знавців, які будуть розміщені в нових розділах, а також налаштовується складність і соціальні функції.

"Risk" — класична гра про боротьбу за світове панування — тепер охопить і війни недалекого майбутнього! Кидайте в бій танки літаки і піхоту, спостерігаючи за битвами в 3D! Змагатися в онлайн-лізі!

Купити гру "Hasbro Family Fun Pack" вигідно на UkrGame.com.ua

Ви в пошуках новенької гри для консолі від японського виробника Sony, але не впевнені у виборі? В такому випадку звертайтеся за консультацією до наших менеджерів, які обов'язково вам допоможуть, відповівши на усі запитання. Для цього зв'яжіться за контактними даними, попередньо ознайомившись з каталогом ігор для платформи PS4 та з каталогом ігор для платформи PS5.

Доставка здійснюється по усій Україні. Розширюйте свої ігрові враження з новенькою грою Hasbro Family Fun Pack разом з UkrGame!

  • Платформа (для ігор)PlayStation 4/PlayStation 5
  • Жанри ігорСімейні;Пазли;Стратегія
  • МоваРосійська версія
  • Кількість гравців1-6
Залишити свій відгук

Переглянуті товари