Guardians of the Galaxy (PS4/PS5) (Guardians of the Galaxy (PS4/PS5)) фото 2
Guardians of the Galaxy (PS4/PS5) (Guardians of the Galaxy (PS4/PS5)) фото 3
Guardians of the Galaxy (PS4/PS5) (Guardians of the Galaxy (PS4/PS5)) фото 4
Guardians of the Galaxy (PS4/PS5) (Guardians of the Galaxy (PS4/PS5)) фото 5
Guardians of the Galaxy (PS4/PS5) (Guardians of the Galaxy (PS4/PS5)) фото 6
Guardians of the Galaxy (PS4/PS5) (Guardians of the Galaxy (PS4/PS5)) фото 7
Guardians of the Galaxy (PS4/PS5) (Guardians of the Galaxy (PS4/PS5)) фото 8

Guardians of the Galaxy (PS4/PS5)

Модель: Guardians of the Galaxy (PS4/PS5)
0 відгуків
Є в наявності
900 грн

Guardians of the Galaxy 

Вирушайте досліджувати космос разом з Вартовими Галактики Marvel! У цьому пригодницькому бойовику від третьої особи ви випробуєте себе у ролі Зоряного Лорда. Ваші лідерські якості сумнівні, але ваша химерна команда поки що з вами! Якийсь недотепа (ніби не ви) дещо в чомусь напартачив, і тепер Галактика на межі загибелі. А ваш загін тріщить по швах – не дайте йому розпастися (хоча б доти, доки не зупините космічних масштабів катастрофу)! Дійте: у вас є бластер, реактивні черевики, товариші по команді, зрештою!

Плануйте, але не дивуйтеся, коли все не піде за планом. Пам`ятайте, що кожен зроблений вами вибір має наслідки. У «Вартових Галактики Marvel» на вас чекають унікальна історія та культові персонажі з потужними здібностями. Але головне – доля Галактики буде у ваших руках! Час показати всім, що ви здатні.

Очолюйте команду вартових

Ви Зоряний Лорд, а це означає, що вам все під силу. Ваш бойовий стиль складається з безлічі прийомів: від пострілів стихійною шкодою з бластерів та керування реактивними черевиками до колективних добивань. Пліч-о-пліч з вами борються Вартові Галактики – командуйте ними й придушіть супротивника своїми фірмовими атаками! А наслідки прийнятих вами рішень можуть виявитися дуже несподіваними.

Абсолютно нова історія

У цій новій, але вірній традиціям інтерпретації «Вартових Галактики Marvel» ваша команда вирушає рятувати всесвіт. Так вийшло, що з вашої вини Галактиці загрожує катастрофа, і тепер вам відкривається дивовижна пригода: ви відвідаєте дивовижні світи й зустрінете культових персонажів Marvel. Увімкніть хіти 80-х – і вперед!

Були вигнанцями, стали героями

Ваш загін тріщить по швах – і тільки у ваших силах не дати йому розпастися, так що вам доведеться якнайшвидше стати хорошим лідером. Ці хлопці – це практично ваша сім`я. Ви не тільки досліджуватимете космос, але й плакатимете і сміятиметеся разом. Що б не чекало на вас попереду, ви знаєте, що нудно не буде!

Залишити свій відгук

Переглянуті товари