Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (RU)) фото 2
Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (RU)) фото 3
Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (RU)) фото 4
Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (RU)) фото 5
Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (RU)) фото 6

Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (Російські субтитри)

Модель: Dark Souls Trilogy (PS4/PS5) (RU)
0 відгуків
Є в наявності
1 499 грн

Сюжет та геймплей гри "Dark Souls Trilogy" для платформи PS4/PS5

Знову переживіть події легендарної саги "Dark Souls" разом з унікальним і найповнішим виданням "Dark Souls Trilogy" всіх її трьох ігор!

Дія гри "Dark Souls: Remastered" починається через тисячі років після перемоги над драконами. Ігровий персонаж — живий мрець, який ще не став Порожнистим. Протагоніст збігає з північного Притулку Нежиті за допомогою незнайомця і дізнається від нього про пророцтво, що Обраний покине Прихисток, відправиться в мандри і подзвонить в Дзвони Пробудження, які знаходяться в землях древніх Лордів, Лордрані, що допоможе йому дізнатися "долю нежиті" А разом з доповненням "Арторіас з Безодні" отримаєте ще більше вражень!

Гра "Dark Souls II" — довгоочікуване продовження відомого хіта 2011 року. Це унікальна рольова гра старої школи, яка підкорила гравців по всьому світу. Тут вас чекають дуже складні випробування і неймовірне почуття задоволення. Гра привносить традиційний для серії високий рівень складності і інноваційний ігровий процес як в однокористувацьку, так і в колективну гру. Почніть свою подорож, в якій вас чекають непереможні суперники, диявольські пастки і непереборні небезпеки!

Світ саги "Dark Souls" продовжить випробовувати гравців на міцність в новій главі знаменитої серії "Dark Souls III", що зібрала безліч нагород і визначила обличчя жанру. Зберіться з духом і пориньте в темряву. Це найкраща рольова гра 2015 року з версії GamesCom. Вогонь гасне, світ звертається в руїни, і вас чекають битви із ще більш колосальними ворогами. Традиційна похмура атмосфера, напружені битви і ще більш динамічний геймплей. Лише вугілля тліють в темряві... Зберіться з духом і пориньте в темряву!

Придбати гру "Dark Souls Trilogy" на UkrGame.com.ua за вигідною ціною

Ви новачок в ігровій тематиці або ж бажаєте вибрати чудовий геймерський подарунок близькій людині? В такому випадку звернулися за адресою, тому що команда UkrGame завжди готова допомогти своїм існуючим та потенційним клієнтам! Зв'яжіться будь ласка з нашими менеджерами для отримання повної консультації (контакти). Рекомендуємо попередньо ознайомитися з каталогом ігор для платформи PS4 та з каталогом ігор для платформи PS5.

Доставка здійснюється по усій Україні. UkrGame.com.ua і Dark Souls Trilogy допоможуть вам доторкнутися до ігрової спільноти!

  • Платформа (для ігор)PlayStation 4/PlayStation 5
  • Жанри ігорПригоди;Бойовик;Рольові ігри
  • МоваРосійська версія
  • Кількість гравців1
Залишити свій відгук

Переглянуті товари