BioShock: The Collection (PS4/PS5) (Англійська версія) (BioShock: The Collection (PS4/PS5) (EN)) фото 2
BioShock: The Collection (PS4/PS5) (Англійська версія) (BioShock: The Collection (PS4/PS5) (EN)) фото 3
BioShock: The Collection (PS4/PS5) (Англійська версія) (BioShock: The Collection (PS4/PS5) (EN)) фото 4
BioShock: The Collection (PS4/PS5) (Англійська версія) (BioShock: The Collection (PS4/PS5) (EN)) фото 5
BioShock: The Collection (PS4/PS5) (Англійська версія) (BioShock: The Collection (PS4/PS5) (EN)) фото 6

BioShock: The Collection (PS4/PS5) (Англійська версія)

Модель: BioShock: The Collection (PS4/PS5) (EN)
0 відгуків
Є в наявності
819 грн

Сюжет та геймплей гри "BioShock: The Collection" для платформи PS4/PS5

Поверніться в міста Rapture і Columbia та заново переживіть події високо оціненої критиками серії BioShock.

У грі "BioShock Remastered" досліджуйте підводне місто Захват, що стало притулком для найвидатніших умів людства і доведене до жахливої антиутопії. Серед залитих водою руїн виник новий світ. Щоб вижити, вам знадобляться кмітливість, імпровізована зброя і неймовірні здібності, якими вас наділять перезаписуючі ДНК плазміди. Щоб перемогти втрачених людської подоби чудовиськ, вам доведеться стати одним з них.

Погляньте на Захват очима Об'єкту Дельти, смертельно небезпечного прототипу Великих Татусів, який повинен знайти свою Маленьку Сестричку — це питання життя і смерті в грі "BioShock 2 Remastered". Після подій оригінальної гри пройшло вісім років, і вцілілі жителі Захвату згуртувалися в секту колективістів. Озбройтеся новими типами плазмідів, бийтеся з армією нових ворогів і зробіть крок за прикрашені фресками стіни Захвату, щоб прогулятися по морському дну — але ні на хвилину не забувайте, що на вас полюють хижачки нового покоління: неполюдськи сильні Великі Сестрички.

Опинившись в грі "BioShock Infinite" в боргу у серйозних людей, приватний детектив Букер Девітт взявся за нездійсненне завдання: він повинен відправитися в Колумбію, літаюче місто над хмарами, і врятувати укладену в ньому жінку на ім'я Елізабет. Вона може розривати тканину самої реальності — її тюремник планує скористатися цією здатністю, щоб втілити в життя свою хвору фантазію «американської мрії».

Придбати гру "BioShock: The Collection" на UkrGame.com.ua за вигідною ціною

Ви новачок в ігровій тематиці або ж бажаєте вибрати чудовий геймерський подарунок близькій людині? В такому випадку звернулися за адресою, тому що команда UkrGame завжди готова допомогти своїм існуючим та потенційним клієнтам! Зв'яжіться будь ласка з нашими менеджерами для отримання повної консультації (контакти). Рекомендуємо попередньо ознайомитися з каталогом ігор для платформи PS4 та з каталогом ігор для платформи PS5.

Доставка здійснюється по усій Україні. UkrGame.com.ua і BioShock: The Collection допоможуть вам доторкнутися до ігрової спільноти!

  • Платформа (для ігор)PlayStation 4/PlayStation 5
  • Жанри ігорБойовик;Шутер
  • МоваАнглійська версія
  • Кількість гравців1
Залишити свій відгук

Переглянуті товари