Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (RU)) фото 2
Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (RU)) фото 3
Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (RU)) фото 4
Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (RU)) фото 5
Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (Російські субтитри) (Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (RU)) фото 6

Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (Російські субтитри)

Модель: Assassin's Creed Odyssey (PS4/PS5) (RU)
0 відгуків
Є в наявності
1 100 грн

Сюжет та геймплей гри "Assassin's Creed Odyssey" для платформи PS4/PS5

Напиши власну одіссею і пройди через неймовірні пригоди в світі, де важливий кожен зроблений вибір. Знехтуваний власною сім'єю, ти вирушаєш в грандіозну подорож, роблячись з юного ізгоя легендарним героєм Греції, відкриваючи правду про своє минуле. Проклади свій шлях через роздираєму війною Грецію, створену людьми і богами там, де гори зустрічаються з океаном. Зустрінь відомих особистостей Стародавньої Греції і повпливай на поворотний момент в історії, який сформував західну цивілізацію.

Завдяки небувалим нововведень, Assassin's Creed Odyssey поміщає вибір, здійснений гравцем, на перший план, адже ти формуєш героя, яким хочеш стати, і змінюєш навколишній світ. Бери долю в свої руки, приймаючи відповідальність за кожне рішення і кожні побудовані відносини. Підлаштовуй під себе спорядження і розвивай нові можливості, підлаштовуючи набір навичок героя під свій стиль гри. Борись по усій Греції, залучаючись у глибинні конфлікти як на суші, так і на морі, і стань героєм, про якого складатимуть легенди. Помістивши вибір в центр ігрового процесу, Assassin's Creed Odyssey дає можливість стати автором власної одіссеї.

Вигідна покупка гри "Assassin's Creed Odyssey" на UkrGame.com.ua

Якщо ви перебуваєте на даній сторінці нашого магазину і ще не визначилися остаточно з вибором, тоді швидше зв'яжіться з менеджерами, для вас завжди знайдеться цікава і вигідна пропозиція! Професійну консультацію гарантуємо. Попередньо ознайомтеся будь ласка з каталогом ігор для платформи PS4 та з каталогом ігор для платформи PS5.

Доставка по усій Україні. Вибирайте UkrGame.com.ua, залишайтеся в ігровому світі разом з нами і Assassin's Creed Odyssey!

  • Платформа (для ігор)PlayStation 4/PlayStation 5
  • Жанри ігорБойовик;Пригоди;Рольові ігри
  • МоваРосійська версія
  • Кількість гравців1
Залишити свій відгук

Переглянуті товари