Підписка PS Plus на 12 місяців (PS Plus 12M UA) фото 2

Підписка PS Plus на 12 місяців

Модель: PS Plus 12M UA
0 відгуків
Є в наявності
1 299 грн

Підписка PS Plus на 12 місяців: переваги для ігрового процесу від платформи PS4

Пізнайте усю потужність своєї PS4 завдяки мережевим режимам, ексклюзивним знижкам на ігри в PlayStation Store, а також іграм місяця (завантажуйте дві гри для PS4 кожен місяць безкоштовно) – все це доступно лише для підпищиків PS Plus. Заповніть пробіли у своїй ігровій колекції грандозними хітами, які ви пропустили раніше.

Зберігайте свої досягнення в іграх для PS4 у хмарних серверах Sony, щоб продовжувати свої пригоди з того самого місця, де ви зупинились – навіть якщо ви граєте на консолі друга або на додатковій у себе вдома. І усім цим зручно керуйте за допомогою меню PS Plus прямо з початкового екрана вашої PS4.

Купити підписку PS Plus на 12 місяців на UkrGame.com.ua за вигідною ціною

Зацікавилися новими можливостями для приставки Playstation 4 від Sony? Звертайтеся до наших менеджерів, обов'язково вас детально проконсультуємо з усіх запитань. Попередньо ознайомившись з каталогом аксесуарів для даної платформи, зв'яжіться з нами за контактними даними на сайті.

Доставляємо по всій Україні. Зробіть ваш ігровий світ зручніше разом з UkrGame.com.ua і Підпискою PS Plus на 12 місяців!

  • ПлатформаPlayStation 4
  • Гарантія12 місяців
Залишити свій відгук

Переглянуті товари