Б/В Геймпад DualShock 4 v2 Black (DualShock 4 v2 Black) фото 2
Б/В Геймпад DualShock 4 v2 Black (DualShock 4 v2 Black) фото 3
Б/В Геймпад DualShock 4 v2 Black (DualShock 4 v2 Black) фото 4
Б/В Геймпад DualShock 4 v2 Black (DualShock 4 v2 Black) фото 5
Б/В Геймпад DualShock 4 v2 Black (DualShock 4 v2 Black) фото 6
Hit

Б/В Геймпад DualShock 4 v2 Black

Модель: DualShock 4 v2 Black
0 відгуків
Є в наявності
1 799 грн

Б/В Геймпад DualShock 4 v2 Black: переваги для ігрового процесу від платформи PS4

Покращений бездротовий геймпад DualShock 4 відчувається по-іншому і володіє новими особливостями, включаючи більш яскраву світлову панель, за допомогою якої ви отримаєте ще більше контролю в іграх. Це самий зручний і точний геймпад з усіх, що були випущені для PlayStation. І до того ж він став більш зносостійким.

Світлова смуга на сенсорній панелі використовується для індикації додаткової ігрової інформації, наприклад, відображення стану здоров'я персонажа. А зручні аналогові стіки і функціональні кнопки, забезпечать повний контроль над грою.

Купити аксесуар "Геймпад DualShock 4 v2 Black" вигідно на UkrGame.com.ua

Ви в пошуках новенького аксесуара для консолі від японського виробника Sony, але не впевнені у виборі? В такому випадку звертайтеся за консультацією до наших менеджерів, які обов'язково вам допоможуть, відповівши на усі запитання. Для цього зв'яжіться за контактними даними, попередньо ознайомившись з каталогом аксесуарів для платформи PS4.

Доставка здійснюється по усій Україні. Розширюйте свої ігрові можливості з новеньким аксесуаром Геймпад DualShock 4 v2 Black разом з UkrGame!

  • ПлатформаPlayStation 4
  • Гарантія12 місяців
Залишити свій відгук

Переглянуті товари

Hit