Ігрова консоль Nintendo Switch OLED (біла) (Nintendo Switch OLED) фото 2
Ігрова консоль Nintendo Switch OLED (біла) (Nintendo Switch OLED) фото 3
Ігрова консоль Nintendo Switch OLED (біла) (Nintendo Switch OLED) фото 4
Ігрова консоль Nintendo Switch OLED (біла) (Nintendo Switch OLED) фото 5
Ігрова консоль Nintendo Switch OLED (біла) (Nintendo Switch OLED) фото 6
Ігрова консоль Nintendo Switch OLED (біла) (Nintendo Switch OLED) фото 7
Ігрова консоль Nintendo Switch OLED (біла) (Nintendo Switch OLED) фото 8

Ігрова консоль Nintendo Switch OLED (біла)

Модель: Nintendo Switch OLED
0 відгуків
Є в наявності
15 800 грн

Барвистий 7-дюймовий OLED-екран з глибокими кольорами

Насолоджуйтесь улюбленими іграми будь-де і будь-коли на консолі Nintendo Switch – OLED-модель з барвистим 7-дюймовим OLED-екраном з глибокими кольорами.

ШИРОКА РЕГУЛЮВАНА ОПОРА

Відкиньте опору, передайте контролер іншому гравцю і насолоджуйтесь змагальним або спільним мультиплеєром на одному екрані де завгодно і коли завгодно. Широка регульована опора дозволить розмістити Nintendo Switch – OLED-модель під потрібним кутом для комфортної гри в настільному режимі.

Нова док-станція з портом LAN

Док-станція, що знаходиться в комплекті з консоллю Nintendo Switch – OLED-модель, включає два порти USB, роз'єм HDMI для під'єднання до телевізора і новий порт LAN для стабільної гри онлайн в режимі ТБ.

Внутрішня пам'ять на 64 ГБ

Nintendo Switch – OLED-модель має внутрішню пам'ять на 64 ГБ. Доступне місце можна розширити за допомогою сумісної картки microSD (продається окремо). Завантажуйте улюблені ігри та грайте в них де завгодно і коли завгодно.

Вбудовані динаміки з покращеним звуком

Насолоджуйтесь чистим звучанням у настільному та портативному режимах.

Три ігрові режими

Nintendo Switch підлаштується під будь-яку ситуацію, так що ви можете грати в улюблені ігри, навіть незважаючи на напружений ритм життя. Насолоджуйтесь відеоіграми завжди, скрізь та з усіма!

На кожній стороні Nintendo Switch розташоване по контролеру Joy-Con, які працюють у парі. Тримайте вертикально або горизонтально. Поділіться контролером з другом і влаштуйте спільну ігрову сесію будь-де і будь-коли. Підключайте до восьми консолей для багатокористувацької гри

  • Локальний бездротовий режим. Гравці можуть підключити до восьми консолей Nintendo Switch, Nintendo Switch – OLED-модель або Nintendo Switch Lite один до одного і насолоджуватися розрахованими на багато користувачів іграми.
  • Мережевий мультиплеєр. членством Nintendo Switch Online ви зможете грати з друзями та іншими гравцями з усього світу, отримаєте доступ до зростаючої бібліотеки класичних ігор NES та Super NES з додатковими онлайн-функціями, зможете скористатися такими ексклюзивними пропозиціями, як TETRIS 99 та ваучери на ігри Nintendo Switch!
Залишити свій відгук

Переглянуті товари